کمدین هوی لین تمام شب بیدار ماند و به خاطر پیراهن زیبای صورتی اش عذرخواهی کرد

کمدین هوی لین تمام شب بیدار ماند و به خاطر پیراهن زیبای صورتی اش عذرخواهی کرد

[ad_1]

می توان گفت که پایان سال 2020 زمانی است که Hoi Lin ، کمدین ، ​​احساسی ترین رویدادهایی را دارد که بر سلامتی تأثیر می گذارد ، طرفداران نمی توانند کمک کنند. در همان زمان ، او دوستان ، اقوام ، بستگان دوست 20 ساله اش چی تای و اکنون عمه خود را که همیشه مادرش می داند ، از دست داد.

کمدین هوای لین تمام شب بیدار ماند و از

هوی لین ، پانزده روز پس از مرگ عمه ، جرأت پذیرفت که این حقیقت دردناک را بپذیرد (عکس توسط FBNV)

پانزده روز پیش ، هوی لین یک عکس خانوادگی در صفحه شخصی خود منتشر کرد و اعلام کرد که عمه ارجمندش درگذشته است. اما پس از آن ، در همان زمان ، خواننده وان کوانگ لانگ ترک کرد ، کمدین مقاله را پنهان کرد. اگرچه او به سرعت آن را پنهان نکرد ، بسیاری از هواداران به هوای لین تسلیت گفتند.

کمدین هوای لین تمام شب بیدار ماند و از

یک مرد کمدین با مادرش (سمت راست) و 2 خاله (عکس توسط FBNV) ژست می گیرد

در 12 ژانویه ، هوای لین به داستان خاله اشاره کرد. بر این اساس ، این هنرمند به اشتراک گذاشت: “من می خواهم تمام شب بیدار باشم ، بدنت را تا آخرین خواب عمیق بخوابانم. 15 روز ، حالا حقیقت را پذیرفته ام. خوب بخواب ، لباس صورتی زیبا. برای همه متاسفم.”

>> همچنین مشاهده کنید: مادر این پسر که توسط نگوک ترینه بوسیده شد ، از لب های او دفاع می کند: “فقط این که مادرم بغل کرده و می بوسد!

از طریق این خط اشتراکی کوتاه اما دردناک ، می توان فهمید که کمدین Hoai Lin متحمل خسارات روحی بسیاری شده است ، و این در حالی است که پذیرش ضرر را برای او دشوار می کند ، در حالی که باید بداند که عزیزش به ابدیت می رود. مقدار ثابت. با این حال ، تا یک زمان خاص ، من هنوز باید تصمیم بگیرم.

کمدین هوای لین تمام شب بیدار ماند و از

سال 2020 یک سال از دست دادن افرادی است که همیشه خنده را برای همه به ارمغان می آورند (عکس FBNV)

درست در زیر قسمت نظرات ، جامعه آنلاین و هواداران سخنان زیادی را به این بازیگر مرد تشویق و تسلیت گفتند. اگرچه می دانم این ضرر بزرگی است ، اما هنوز امیدوارم که هوی لین سالم بماند و به زودی بر این درد غلبه کند.

>> همچنین مشاهده کنید: هو نگوک ها شکایت کرد “من تمام شب با تختخواب و مبل خوابم را از دست دادم” ، مقصر به طرفداران خندید

معروف است که “دختر صورتی زیبا با پیراهن” خواهر بیولوژیکی مادر هوآی لین است که در آمریکا زندگی می کند. رابطه کمدین و خاله بیولوژیکی او بسیار نزدیک و خوب است ، بنابراین او همیشه او را به عنوان یک مادر واقعی می بیند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *