کلمات “تلخ” Kpop Idols: Hyomin (T-ARA) ، Super Junior ، NU’EST هواداران را ناراحت کرد

کلمات “تلخ” Kpop Idols: Hyomin (T-ARA) ، Super Junior ، NU’EST هواداران را ناراحت کرد

[ad_1]

بازار موسیقی Kpop بسیار مشکل است ، هنرمندان باید خستگی را پشت سر بگذارند و سخت تمرین کنند تا بتوانند روی صحنه بایستند. ضرب المثل هایی وجود دارد که توسط بت ها گفته می شود ، اگرچه غیر عمدی هستند ، اما طرفداران را نیز ناراحت می کنند.

هیومین (T-ARA)

کلمات
عکس: Naver

T-ARA زمانی یک گروه محبوب با آهنگهای “Roly Poly” ، “Day by Day” بود ، … اما رسوایی اشتباه باعث شد که گروه موقعیت خود را از دست بدهد و متلاشی شود. هیومین عاشق طرفدارانش بود. “به جای شما ، من مدتها پیش به گروه دیگری نقل مکان کرده بودمجمله ای که اشک های ملکه ها – طرفداران T -ARA را از بین می برد بسیار زیاد است.

کلمات
عکس: Naver

کیم هیچول

کلمات
عکس: Naver

“دیوار” سوپر جونیور واضح بود: “مردم فقط به عنوان حمام آفتاب به شما احترام می گذارند ، فقط وقتی مشهور هستید. “ این جمله که در گوشه تاریک درباره شخصیت یک گروه بت نوآور عمیق تر می شود ، باعث می شود بسیاری از طرفداران قلب خود را بشکنند.

کلمات
عکس: Naver

NU’EST

کلمات
عکس: Naver

برای گروهی ، برقراری ارتباط با طرفداران راهی است تا بت ها به طرفداران علاقه نشان دهند. یک بار وقتی NU’EST فیلم V Live را فیلمبرداری کرد ، متأسفانه هیچ طرفداری در آنجا حضور نداشت ، به جای انتخاب خاموش کردن آن ، پسران دلداری دادند: مشکلی نیست ، طرفداران بعداً آن را خواهند دید. “

کلمات
کلمات غم انگیز Kpop Idols: Hyomin (T-ARA) ، Super Junior ، NU’EST هواداران را ناراحت کرد

جوانترین

کلمات
عکس: Naver

Super Junior بهترین Idol Gen 2 است ، وقتی Gen 3 به تدریج رشد می کند ، نسل Gen2 به عنوان گروه مجبور به ترک تاج و تخت می شود. کیوهیون یکبار به طرفداران گفت که آتش زدن او و گروه را متوقف کنند زیرا زمان سوجو تمام شده است. از دست دادن هاله شما چیزی است که هیچ کس نمی خواهد ، عبارت “خارج از زمان” طرفداران را ناراحت می کند.

کلمات
عکس: Naver

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *