کشف نوستالژی و پیام های متنی تحریف شده وان کوانگ لانگ قبل از روز سرنوشت ساز

کشف نوستالژی و پیام های متنی تحریف شده وان کوانگ لانگ قبل از روز سرنوشت ساز

[ad_1]

عزیمت ناگهانی وان کوانگ لانگ ، عضو سابق گروه 1088 در اواخر دسامبر گذشته ، دوستان و مردم را قادر به کمک نکرد ، اما آنها شوکه و غمگین شدند. در حال حاضر ، خانواده وان کوانگ لانگ و همسر و فرزندانش بیشتر از همه آسیب دیده اند. به همین دلیل دوستان و مخاطبان مدام به بازدیدها توجه می کنند و همسر ون کوانگ لانگ را تشویق می کنند تا بر این ضرر غلبه کند.

قبل از روز سرنوشت ساز 1 ، حسرت و پیام های تحریف شده Van Quang را کشف کنید

وانگ کوانگ لانگ و همسرش لین لان

با این حال ، لین در حالی که منتظر بود خاکستر همسرش را به خانه بیاورند ، با این واقعیت روبرو می شود که خانواده شوهرش به رسمیت شناخته نمی شود. در یک مصاحبه اخیر ، والدین بیولوژیک وانگ کوانگ لانگ فاش کردند که آنها به عروسشان لین لان اجازه نمی دهند زیرا این دو هنوز ازدواج خود را ثبت نکرده بودند و عروسشان را از ورود به خانه منع کرده بودند.

در این شرایط ، یکی از دوستان لین لان پیامی را که وانگ کوانگ لانگ 2 ماه قبل از عزیمت همسرش برای نشان دادن علاقه و علاقه عمیق این هنرمند به مادر و دخترش لین لان ارسال کرد ، به اشتراک گذاشت. بر این اساس ، متن وان کوانگ لانگ بر حذفیات همسرش تأکید می کند ، دلش برای هلن بسیار تنگ شده است و فقط منتظر اتحاد دوباره با همسر و فرزندانش است: “شما دو نفر باید خواب باشید.” واقعا دلم برات تنگ شده آیا می توانید تصویری از هلن برای من ارسال کنید؟ دلم برایت تنگ شده “،” هلن ، چه می کنی؟ هلن ، دلم خیلی برایت تنگ شده است. خوشحالم که هر روز در کنار شما و مادرتان هستم ،

کشف دلتنگی و پیام های تحریف شده Van Quang Long قبل از روز سرنوشت ساز 2

آشکار کردن نوستالژی وان کوانگ لانگ و پیامهای تحریف شده قبل از روز سرنوشت ساز 3

پیامک ها ابراز اشتیاق وان کوانگ لانگ به همسر و فرزندانش است

با خواندن دوباره این پیام ها ، وقتی عشقی که هنرمند نسبت به همسر و فرزندانش احساس می کرد بسیار زیاد بود ، نمی توانستند خفه شوند ، اما او بدون همسر و فرزندانش به تنهایی به کشور دیگری رفت. لبه ، پایان

همچنین سنگ دوست دوست لین لین در پست خود عکس هایی از پدر وان کوانگ لانگ را در روز نامزدی و در روز تولد هلن فاش کرد. به گفته این مرد ، والدین وانگ کوانگ لانگ نمی خواستند دارایی هنرمند فقید را از مادر و دختر لین لان جدا کنند.

آشکار کردن نوستالژی وان کوانگ لانگ و پیامهای تحریف شده قبل از روز سرنوشت ساز 4

پیش از این حادثه ، لین لان نیز اخیراً صحبت کرده است. وی امیدوار است که مردم هنگام تولد ون کوانگ لانگ به افراد مسن حمله کرده و نگرانی های سلامتی خود را ابراز کنند. بیش از هر چیز ، لین لان همیشه به والدین وان کوانگ لانگ احترام می گذارد و اکنون فقط می خواهد همسرش استراحت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *