کشف دلیل واقعی پشت سر ما یک سری چالش است

کشف دلیل واقعی پشت سر ما یک سری چالش است

[ad_1]

رسانه های ژاپنی گزارش دادند که دنگ ون لام دروازه بان با باشگاه ژاپنی سرزو اوزاکا به توافق شخصی رسیده است. در همان زمان ، باشگاه J.League همچنین مراحل انتقال را با تیم مدیریتی ون لام در تایلند ، Muangthong United به پایان رساند.

ون لام با پیوستن به سرزو اوزاکا ، اولین بازیکن تاریخ فوتبال ویتنام بود که در J.League 1 ، بالاترین بخش فوتبال ژاپن بازی کرد. این همچنین بالاترین امتیاز را در مسابقات قهرمانی کشور در آسیا دارد.

چرا دانگ ون لام برای بازی به ژاپن نقل مکان کرد؟  اولین

در گذشته ، دنگ ون لام غالباً در مسابقات Muangtong غایب بود. باشگاه مدیریت از او می خواهد تا روی فعالیت های مذاکره برای انتقال به باشگاه جدید تمرکز کند.

یکی از دلایل اصلی انتقال دروازه بان شماره 1 ویتنام به ژاپن برای بازی کردن این است که مجبور است مدت طولانی “در آب بنشیند”. لیگ تایلند به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 باید به تعویق می افتاد و نمی دانست چه زمانی باید برگردد. بنابراین ون لام مجبور شد آنجا را ترک کند تا فرصت های بازی و تناسب اندام را پیدا کند.

چرا دانگ ون لام برای بازی به ژاپن نقل مکان کرد؟  2

علاوه بر این ، بازی در J.League آرزوی بسیاری از بازیکنان است. این تورنمنتی است که مجموعه ای از ستارگان از سراسر جهان را که در اواخر بعد از ظهر فوتبال بازی می کنند مانند اینیستا ، فرناندو تورس ، دیگو فورلان … جمع می کند.

با آمدن به سرزو اوزاکا ، ون لام با چالش های بزرگی روبرو خواهد شد. دروازه بان شماره 1 این تیم کیم جین هیون دروازه بان کهنه کار کره ای است. او با تیم ملی کره در جام جهانی 2018 حضور یافت و یک پیشکسوت باتجربه در لیگ جی است.

چرا دانگ ون لام برای بازی به ژاپن نقل مکان کرد؟  3

تاکنون ، کیم جین هون تاکنون 285 بازی در جی لیگ آغاز کرده و در فصل گذشته 12 کلین شیت داشته است.

از نظر بدن سازی ، تجربه و تخصص ، کیم جین هون کاملا بهتر از ون لام است. قرارداد کیم جین هیون با Cherezo Osaka تا ژانویه 2022 معتبر است ، به اندازه ای که بتواند هم موقعیت اصلی و هم موقعیت این دروازه بان را در تیم جنوب ژاپن تأمین کند.

چرا دانگ ون لام برای بازی به ژاپن نقل مکان کرد؟  4

با بررسی قدرت در قاب چوبی و تجزیه و تحلیل دقیق ، می توان دریافت که ون لام به جای اینکه برای صید اصلی در تیم ژاپنی رقابت کند ، برای ایجاد برنامه پشتیبان از کیم جین هیون به سرزو اوزاکا آمد. موقعیت ون لام می تواند در مسابقات J.League 3 برای تیم Cerezo Osaka U23 فوتبال بازی کند.

“اما پرچم به کارتان می آید” تا اگر کیم جین هیون آسیب دید یا عملکرد غیرمنتظره ای پایدار نباشد ، ون لام می تواند “بال بزند”. در آن زمان ، دروازه بان با دو خون ویتنامی-روسی می تواند به طور کامل در عرصه بالاترین کلاس قاره شروع شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *