کد مخفی در نیمه شب افرادی را که مقادیر زیادی مواد مخدر حمل می کردند ، دستگیر کرد و حساب های فیس بوک را به دلیل کلاهبرداری سو استفاده کرد

کد مخفی در نیمه شب افرادی را که مقادیر زیادی مواد مخدر حمل می کردند ، دستگیر کرد و حساب های فیس بوک را به دلیل کلاهبرداری سو استفاده کرد

[ad_1]

سارق وقتی پیدا شد به نیروهای پلیس حمله کرد

در 13 ژانویه ، پلیس شهر بن کوت (Binh Duong) فوراً به جستجوی 2 نفری که سگ ها را سرقت کردند ، صاحب وسیله نقلیه و صاحب 7 سگ در سرقت سگ ها برای برخورد با قانون شد. پیش از این ، در ساعت 3 همان روز ، پلیس کمون Fu An ، شهر بن کوت ، استان Binh Duong ، کشف کرد که ماشین Corola Altis حامل هیئت نظارت: 61A-216.05 دارای نشانه های سوicion ظن است. .

از طریق دوربین های مداربسته ، پلیس دریافت که وی دو سگ را در چهارراه سونگ هونگ در محله بن گیانگ ، در کمون Phu An دزدیده است.

اخبار حقوقی 24 ساعته: شخصی که به طور محرمانه در نیمه شب دستگیر شد و مقادیر زیادی مواد مخدر را حمل می کرد ، به دلیل کلاهبرداری در حساب فیس بوک 1

در آن زمان ، نیروها برای بازرسی یک ایست بازرسی ایجاد کردند ، اما موضوع مطابقت نداشت ، اما به خودرو اجازه برخورد با خودروی پلیس را داد. یک سوژه در صندلی اضافی از ماشین بیرون پرید و فرار کرد ، شی دیگر به رانندگی ادامه داد و حدود 200 متر در امتداد همان جاده دوید ، سپس 7 سگ و بسیاری از نمایشگاه ها را برای فرار به باغ بلند ترک کرد.

وی این خبر را از پلیس شهر برای بسیج نیروها جهت گشت زنی با پلیس شهرداری برای جستجوی سایت دریافت کرد. با بازرسی 07 سگ پوشیده شده با نوار ، 01 تپانچه از پالس های الکتریکی برای شلیک به سگ ها ، 01 کیسه پودر چیلی ، 1 رول نوار ، 1 حادثه ، 01 عدد 3 عدد و صندلی عقب دارای یک کلاه از کلاه صنعت بود. امنیت.

از 6 تن سرقت آهن برای فروش و ساخت خانه محافظت کنید

در تاریخ 12 ژانویه ، پلیس منطقه کیم بانگ (ها نام) گفت که دو سوژه ، لو لو کونگ توان (SN 1979) و Le Van Tuen (SN 1990) ، برای بررسی سرقت در کمون Dai Kuong ، منطقه تحقیقات Kim Bang دستگیر شده اند. در ملک.

پیش از این ، در تاریخ 12 ژانویه ، پلیس منطقه کیم بانگ پیامی را از شرکت توسعه ساخت و ساز Kien Hung Vietnam دریافت کرد. در پارک صنعتی دونگ وان چهار ، کمون دای کوونگ ، منطقه کیم بانگ به جرم کلاهبرداری. هک و سرقت 440 درخت غیر آهنی 14 با وزن کلی بیش از 6 تن به ارزش نزدیک به 100 میلیون VND.

اخبار حقوقی 24 ساعته: شخصی را که به مقدار زیادی مواد مخدر حمل می کرد ، به جرم کلاهبرداری از حساب فیس بوک خود در فیس بوک سو 2 استفاده کرد ، نیمه شب نیمه مخفیانه دستگیر کرد

با اقدامات حرفه ای ، پلیس منطقه كیم بانگ دو نفر به نام های لو كونگ توان و لو ون توین را كه به جرم سرقت مقصر بودند ، روشن و دستگیر كرد.

طوان با تلاش خود ادعا می کند که با استفاده از خلا lo موجود در مراقبت از دارایی های شرکت ، از Kien Hung Vietnam Construction Development Co. ساخت و تعمیر خانه ها.

3 جوان را مجبور به سوisa استفاده از حساب های فیس بوک کنید

در 13 ژانویه ، پلیس شهر کوئین هونگ ، بن دین ، ​​گفت که آنها فقط نگوین کوانگ دات (23) ، لو چی نات تان (23) ، نگوین کنگ تیو (24) را که در استان کوانگ زندگی می کردند دستگیر کرده اند. سه) برای اعدام آنها. fa “کلاهبرداری و سوisa استفاده از اموال”.

اخبار حقوقی 24 ساعته: شخصی را که به مقدار زیادی مواد مخدر حمل می کرد ، به جرم کلاهبرداری حساب فیس بوک خود در فیس بوک سو his استفاده کرد ، نیمه شب نیمه مخفیانه دستگیر کرد

این گروه با ترفندهایی برای استفاده از حق استفاده از فیس بوک ، بیش از 300 قربانی را در بسیاری از استان ها و شهرها ، از جمله نزدیک به 1.5 میلیارد VND ، کلاهبرداری کرد.

طبق گفته پلیس ، در اوایل دسامبر سال 2020 ، خانم Truong Ngoc H. (ساکن بخش Nhon Phu ، شهر Quy Nhon ، استان بین دین) توسط یک کلاهبردار برای استفاده از Facebook اختلاس شد و سپس برای دوستان خود پیام ارسال کرد. وام گرفتن. .

بسیاری از دوستان با دانستن اینکه خانم ح به شدت بیمار است ، پول را منتقل کردند و فقط وقتی برخی از افراد تماس گرفتند که خانم ه را می دانند و آن را به اداره پلیس گزارش دادند.

در بازرسی توسط آژانس پلیس مشخص شد که صدها نفر در شهر کوئی نون فریب خورده اند ، بنابراین آنها فوراً یک درگیری را آغاز کردند.

در تاریخ 12 ژانویه ، پلیس شهر کوئی نون عامل را شناسایی و با ارتکاب جنایت ، نگوین کوانگ دات ، لو چی نات تان و نگوین کنگ تیو را هنگام دستگيري گروه از فروشگاه آنلاین در دا نانگ برای ارتکاب کلاهبرداری دستگیر کرد.

طبق شهادت اولیه ، این گروه بسیاری از افراد فیس بوک را سو m استفاده کرده و سپس پیام هایی را با محتوای وام برای دوستان خود ارسال کردند. تا زمان دستگیری ، این گروه بیش از 300 نفر کلاهبرداری کرده و تقریباً 1.5 میلیارد VND اختلاس کرده است.

لباس های مخفی در اواسط یک شب سرد افرادی را که مقادیر زیادی مواد مخدر حمل می کنند ، گرفتار می کند

عصر روز 12 ژانویه ، پلیس در منطقه Quy Chau ، استان Nghe An ، یک پرونده مهم مواد مخدر را از بین برد ، با 12400 گل سرخ و 1 کیک هروئین در صندوق عقب زیر زین موتور سیکلت.

پیش از این ، در تاریخ 10 ژانویه ، پلیس منطقه Quy Chau اطلاعاتی در اختیار داشت که سایتی در کمون Muong Noc ، محله Que Phong ، متصل به مردم Mong در کمون Tri Tri ، منطقه Que Phong ، تعدادی از ارواح را منتقل می کند. مواد مخدر “وحشتناک” در بزرگراه 48 ، رفت و برگشت برای مصرف.

اخبار حقوقی 24 ساعته: سرویس مخفی در نیمه شب مردی را حمل می کند که مقدار زیادی مواد مخدر حمل می کند ، حساب فیس بوک وی را به دلیل کلاهبرداری سو استفاده می کند 4

پلیس منطقه Quy Chau فوراً طرحی را برای تقسیم بسیاری از گروه های کاری برای نظارت بر حریم خصوصی و جمع بندی سایت ایجاد کرده است. عصر روز 12 ژانویه ، یک گروه ویژه ویژه پلیس مخفی در منطقه بو کونگ در دهکده با کنگ ، شهرداری چا هوان ، متوجه شد که سوژه یک موتورسیکلت به سمت منطقه کو فونگ به سمت منطقه Quy Chau در حرکت است. در همان زمان ، به سرعت فشار داده و اسیر.

موضوع دستگیری سام ون کوونگ (SN 1990 ، ساکن شهرداری Muong Nok ، منطقه Que Phong) است ، در صندوق عقب زیر زین موتورسیکلت 12400 قرص خرمالو ، 1 کیک هروئین کشف و ضبط شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *