کارگردان ویتنامی چهره واقعی نگو دیپ فام را “پوست کند” ، اولین جمله نتیزن “گوش دادن به آن خسته کننده بود”

کارگردان ویتنامی چهره واقعی نگو دیپ فام را “پوست کند” ، اولین جمله نتیزن “گوش دادن به آن خسته کننده بود”

[ad_1]

در روزهای اخیر ، رسانه های سراسر جهان از نمایش عاشقانه نگو دیپ فام شوکه شده اند. مجموعه ای از دوست دخترهای سابق ، معمولاً Do My Truc ، ایستادند تا شیوه زندگی “تنبل” ستاره مرد خانواده نگو را “فاش” کنند. نگو دیپ فام در حال حاضر در بازداشت و تحقیق توسط آژانس CS قرار دارد و با خطر زندان روبرو است.

کارگردان ویتنامی چهره واقعی نگو دیپ فام را
نگو دیک فام درگیر بزرگترین رسوایی عشقی در تاریخ چین است

مطبوعات و رسانه ها به طور فعال در این زمینه مشارکت داشتند ، گوشه های تاریک پشت نمای درخشان Ngo Diep Pham باعث می شد کاربران شبکه “شگفت زده ، متعجب ، گیج و وارونه” شوند. قبل از سخنان کاربران اینترنت ، اخیراً مدیر هنری و تهیه کننده وینسنت ترن درباره شخصیت واقعی نگو دیپ فام به اشتراک گذاشت. پیش از این ، وینسنت تران و عضو سابق EXO ملاقات کرده و در کالیفرنیا کار می کردند.

کارگردان ویتنامی چهره واقعی نگو دیپ فام را
مدیر هنری ، تهیه کننده ویتنامی Vincent Tran در تماس بوده و با Ngo Diep Pham همکاری داشته است

به گفته وینسنت تران ، نگو دیپ فام فردی مودب است که با همه کنار می آید. در عکاسی برای Harper’s Bazaar ویتنام ، بازیگر با نام خانوادگی Ngo ، با کت و شلوار ساده و جوان ، همیشه یک نگرش حرفه ای را حفظ می کرد و در طول جلسه کاری با همه همراه بود. به طور خاص ، نگو دیپ فام نیز چیزهای زیادی در مورد زندگی به اشتراک گذاشت. به محض شنیدن این خبر ، مرد دستگیر شد و وینسنت تران بسیار شگفت زده شد.

کارگردان ویتنامی چهره واقعی نگو دیپ فام را
نگو دیپ فام در مجله معتبر مد در ویتنام – Harper’s Bazaar

اشتراک اصلی کارگردان وینسنت تران درباره نگو دیپ فام:

وینسنت به تازگی فرصتی برای همکاری با نگو دیپ فام برای مجله Harper’s Bazaar Vietnam پیدا کرد. این عکاسی در هالیوود ، کالیفرنیا انجام شد.

کارگردان ویتنامی چهره واقعی نگو دیپ فام را

عکاسی بسیار روان انجام شد. نگو دیپ فام با مدیر من به عکاسی آمد. وینسنت روزی را به خاطر می آورد که برای لباس پوشیدن به آتلیه رفته بودجوان ، ساده ، سادهبه وقتی وارد شد ، او بسیار مهربان خود را معرفی کنید و برای سلام دادن به همه دست بدهید. برخلاف دیگر ستارگان بزرگ ، Ngo Diec Pham نیازی ندارد ، هیچ الزامات سختگیرانه یا سختی برای eki وجود نداردپ. او همچنین بسیار خوشحال است و با همه اعضای تیم صحبت کنید ، همچنین به اشتراک بگذارید که علاقه زیاد او دوست داشتن ابرخودروها است.

کارگردان ویتنامی چهره واقعی نگو دیپ فام را

نگو دیپ فام به او گفت من عاشق سوپر ماشین هستم برای دویدن و اغلب به شهر لاس وگاس. او همچنین گفت دوست دارم شرط بندی کنم اما وقتی می بازید ، می دانید کجا باید متوقف شوید. او در واقع گفت که هدف از رفتن به وگاس این است که دوست دارد سوپراسپرت ها را سوار شود. وو ایفان همچنین گفت که خانه ای در لس آنجلس دارد ، اما اغلب در پکن حضور دارد زیرا پروژه های سینمایی در پکن بیشتر است. به خصوص در این فصل کووید -19 ، وو یی فانگ مجبور شد به پکن بازگردد و به مدت 14 روز در قرنطینه بود.

کارگردان ویتنامی چهره واقعی نگو دیپ فام را

نگو دیپ فام درباره کارهای خود مطالب زیادی به اشتراک می گذارد و خوشحال است که با کل خدمه کنار بیاید. عکاسی تصور بسیار خوبی از او به من داد. اگرچه من با بسیاری از ستارگان معروف چینی کار کرده ام ، اما این اولین بار است که یک ستاره چینی می بینم سرگرم کننده ، اجتماعی و راحت است که زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. آنها معمولاً دوست ندارند در مورد زندگی خود صحبت کنند و همچنین به ندرت با تیم صحبت می کنند یا زیاد صحبت می کنند. پس از گرفتن عکس ، مدیر Ngo دیپ فام تماس گرفت و شماره تلفن تیم را درخواست کرد زیرا او گفت که او تیم را بسیار دوست دارد و می خواهد در صورت امکان دوباره همکاری کند.

کارگردان ویتنامی چهره واقعی نگو دیپ فام را

وقتی فهمیدم که نگو دیچ فام و شبهات او دستگیر شده است ، واقعاً شگفت زده ، شوکه شدم و باورم نمی شد. من همچنین منتظر می مانم تا همه چیز به طور واضح بررسی شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=d5MeO1uaLMg

عکس: Harper’s Bazaar ویتنام ، کلکسیونی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *