کارمندی که بیش از یک بار در روز به توالت می رود ، نزدیک به 70 هزار VND جریمه می شود

کارمندی که بیش از یک بار در روز به توالت می رود ، نزدیک به 70 هزار VND جریمه می شود

[ad_1]

به تازگی ، روزنامه SCMP گزارش داده است كه علم و صنعت برق Anpu در استان گوانگدونگ ، چین رسماً جریمه 3 دلاری (معادل تقریباً 70،000 VND) برای مدافعان را اعلام كرده است. تولد بیش از 1 بار در روز. طبق مقررات شرکت ، کارکنانی که مایلند قبل از رفتن به توالت از رئیس خود اجازه بگیرند.

در مقابل ایستگاه تلویزیونی گوانگدونگ ، نماینده شرکت تأیید کرد که این مجازات از حقوق کسر می شود و به دلیل تخلف پرداخت نمی شود. دلیل اینکه این شرکت این جریمه را وضع کرده این است که از کارمندانی که برای سیگار کشیدن در توالت پنهان می شوند جلوگیری کند و باعث کندی کار شود.

کارمندی که بیش از یک بار در روز به توالت می رود ، نزدیک به 70،000 dong1 جریمه می شود

Anpu تصمیم گرفته است رفتار “پنهان کاری” را از طریق تنظیم زمان استفاده از توالت محدود کند. عکس: گتی.

سخنگوی شرکت علم و فناوری Anpu Electric گفت که مدیر بارها این نکته را یادآوری کرده است ، اما کارمند تغییری نکرده است ، بنابراین مجبور شده است جریمه ای از این دست را درخواست کند.

همچنین در رسانه ها اضافه شد ، این مرد گفت که در حال حاضر این شرکت به دلیل کمبود منابع انسانی نمی خواهد کسی را اخراج کند. بنابراین ، آنها تصمیم گرفتند اجتناب رفتاری از مقررات کار و توالت را محدود کنند.

شناخته شده است که به مدت 2 روز در ماه دسامبر ، به 7 کارمند پاداش نقض قوانین توالت مانند این دست داده شد. پس از دادن این مجازات باعث جنجال در شبکه های اجتماعی شد. وزارت تأمین اجتماعی و منابع انسانی شهر دونگوان بلافاصله تحقیق در مورد مقررات این شرکت را آغاز کرد.

مقامات در گفتگو با روزنامه ، این قانون را غیرقانونی دانستند ، بنابراین آنها از شرکت خواستند که بلافاصله جریمه های کارمند را تنظیم و دوباره به کار گیرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *