ژوان نگی سلامتی فعلی خود را پس از گزارش عفونت Covid-19 فاش کرد

ژوان نگی سلامتی فعلی خود را پس از گزارش عفونت Covid-19 فاش کرد

[ad_1]

چند هفته پیش ، Xuan Nghi هنگام اعلام وضعیت سلامتی خود در صفحه شخصی خود ، دوستان و بسیاری از بینندگان را آزار داد. بر این اساس ، ژوان نقی گفت که او از Covid-19 رنج می برد ، اما خوشبختانه به دلیل مقاومت خوب او جای نگرانی نیست.

Xuan Nghi سلامتی فعلی خود را پس از گزارش عفونت Covid-19 1 نشان داد

ژوان نقی همزمان با ژوان مای خواننده آواز است و در حال حاضر در ایالات متحده زندگی و کار می کند

“دوستان عزیز ، از چند روز گذشته بخاطر مراقبت از سلامتی نقی و خانواده اش متشکرم. ناراحت کننده است که به شما اطلاع می دهیم Nghi پس از 1 هفته قرنطینه برای Covid مثبت بود. من به علائم بیماری مشکوک هستم ، اما از آنجا که من جوان ، سالم و از انعطاف پذیری خوبی برخوردار هستم ، نقی سالم است.ژوان نگی نشان داد.

ژوان نگی که نگران سلامتی خود از دوستان و عموم مردم در کشور بود ، اخیراً وضعیت خود را فاش کرد. در حال حاضر ، مظنون ژوان خوشحال است که پس از بیش از 2 هفته از عفونت Covid-19 بهبود یافته است. او همچنین به کار عادی خود بازگشته است و مردم دیگر نگران سلامتی او نیستند.

Xuan Ngi سلامتی فعلی خود را پس از گزارش عفونت Covid-19 2 نشان داد

وی گفت که از درمان خود با Covid-19 بهبود یافته است

بچه ها ، من خوب هستم و به زندگی برگشتم ، زندگی عادی. از همه بخاطر نگرانی ها و پرسش هایشان در مورد نقی تشکر می کنم. تا آنجا که ممکن است در خانه بمانید و فقط در صورت لزوم به محل کار خود بروید. همه ، زیاد نگران نباشید! “. بسیاری از دوستان ، همکاران و حضار تبریک خود را به خاطر این خبر خوب برای ژوان نقی ارسال کردند.

ژوان نگی در سال 1994 در دلات به دنیا آمد. او خواننده و بازیگر تلویزیون است ، از 5 سالگی آواز می خواند و به خاطر ترانه های کودکانه اش شهرت دارد. ژوان نقی همزمان با ژوان مای بود و هر دو در دهه 1990 و 2000 از صداهای برجسته موسیقی کودکان بودند. ژوان نقی در حال حاضر در ایالات متحده زندگی و کار می کند.

Xuan Ngi سلامتی فعلی خود را پس از گزارش عفونت Covid-19 3 نشان داد

تصویر ژوان نگی به عنوان یک خواننده کودک

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *