ژوان باک که اخیراً به سمت مدیر تئاتر درام ویتنام معرفی شده بود ، توسط یک صفحه طرفدار VTV “لجبازی” کرد و گذشته “کلاهبردار” را فاش کرد.

ژوان باک که اخیراً به سمت مدیر تئاتر درام ویتنام معرفی شده بود ، توسط یک صفحه طرفدار VTV “لجبازی” کرد و گذشته “کلاهبردار” را فاش کرد.

[ad_1]

در 14/1 آخر ، هنرمند ژوان باک رسماً به عنوان مدیر تئاتر درام ویتنام منصوب شد.

قبل از این اطلاعات ، بسیاری از همکاران و حضار در مورد موقعیت جدید و نقش هنرمند ارجمند Xuan Bac تبریک خود را ارسال کردند. آنها حتی در صفحه طرفداران VTV3 نیز خبرهای خوبی را منتشر کردند و از فعالیت هنری “نام کائو” Xuan Bac در طول سالها گزارش دادند.

ژوان باک که اخیراً به سمت مدیر تئاتر درام ویتنام ارتقا یافت ، توسط یک صفحه طرفدار VTV در ملاly عام

Xuan Buck که به تازگی به سمت مدیر تئاتر درام ویتنام ارتقا یافت ، توسط یک صفحه از طرفداران VTV در ملا

صفحه طرفداران VTV3 ژوان باک را تبریک می گوید

به ویژه ، زیر خط نظر ، کلمه “آشکار” در مورد گذشته “بد” است ، هنگامی که او به زندان رفت ، توسط پدر و برادر بیولوژیکی خود تحقیر شد ، و همچنین یک مرد بسیار رنگارنگ بود. این گذشته نقش ژوان باک در زندگی فیلم است امواج در بستر رودخانه وقتی او نقش یک کوه را بازی کرد

“این مرد بسیار خوب است ، اما او یک بار سابقه زندان رفتن را داشت که توسط پدر بیولوژیکی و برادرش تحقیر شده بود و همسرش برای پیگیری پسرش از خانه خارج شد. به خصوص بسیار شکفته ، یا دختر زمین می خورد ، یا فقط چند جمله. او فقط در یک سفر با همسرش معاشقه می کند.

خوب ، این مدیر است که در “امواج در پایین رود” از آقای رودخانه و دریا درباره آقای نویی آن صحبت می کند.، به شوخی مدیر اظهار نظر کرد.

Xuan Buck که اخیراً به سمت مدیر تئاتر درام ویتنامی ارتقا یافت ، توسط یک صفحه طرفدار VTV در ملاly عام

کلمه “cawdie” مردم را دوست دارد

این نظر در صفحه فن VTV3 به سرعت مورد توجه جامعه آنلاین قرار گرفت. اکثر آنها علاقه خود را ابراز داشتند و نمی توانستند از “پنهان کاری” طنز آمیز مدیر صفحه فن خنده بردارند.

امواج در بستر رودخانه فیلمی است با نام هنرمند ، هنرمند ویتنامی Xuan Buck ، که به او در پیشرفت و جهش در حرفه خود کمک می کند. این فیلم بر اساس یک داستان واقعی در مورد زندگی یک فرد در جامعه بنا شده است ، که در آن شخصیت آقای نویی ، به دلیل زندگی اش ، به تدریج خراب می شود ، تا ارزش زندگی ، عشق ، خانواده را درک کند.

Xuan Buck که اخیراً به عنوان مدیر تئاتر درام ویتنامی معرفی شد ، توسط یک صفحه طرفدار VTV در ملاly عام

بهار شمالی در فیلم “موج در کف رودخانه”

این فیلم برای اولین بار در سال 2000 اکران شد ، اما تاکنون ، با گذشت بیش از 20 سال ، ارزش های انسانی فیلم هنوز وجود دارد و باعث می شود مخاطبان فکر کنند. علاوه بر این ، عملکرد عالی NSUT Xuan Bac با این نقش نیز تأثیر ویژه ای بر مخاطب ایجاد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *