چین این شهر را با 11 میلیون نفر پلمپ کرد و رژیم زمان جنگ را فعال کرد

چین این شهر را با 11 میلیون نفر پلمپ کرد و رژیم زمان جنگ را فعال کرد

[ad_1]

بر این اساس ، آژانس بهداشتی کشور مرکز استان هبی را مسدود کرده و دستور آزمایش اختلال را صادر کرد. محدودیت سفر برای بقیه مناطق از جمله پایتخت پکن اعمال شده است.

دیروز ، شهردار Ma Yujun گفت که انجام اولین آزمایش انبوه در Shijiazhuang تنها سه روز طول کشید و 354 نفر را برای Covid-19 مثبت یافت. دسته دوم آزمون ها به زودی آغاز می شود.

جلوگیری از Covid-19: چین 11 میلیون شهر را مسدود می کند و رژیم زمان جنگ را فعال می کند

کارکنان پلیس و پزشکی در یک مرکز قرنطینه در منطقه Gaocheng ، Shijiazhuang. عکس: رویترز

این پیشگیری سریع در بسیاری از مناطق دیگر منطقه آسیا و اقیانوسیه برای جلوگیری از شیوع بیماری Covid-19 مانند ژاپن ، تایلند و استرالیا در حال اجرا است. در نتیجه ، اقدامات برای محدود کردن شیوع ویروس در اروپا و آمریکا تقریباً کند است.

در 5 ژانویه ، مقامات استان هبی را تحت “رژیم نظامی” قرار دادند. این بدان معناست که فعالیت های هماهنگ شده توسط دولت می تواند آغاز شود و تیم های تحقیقاتی می توانند تماس ها را پیگیری کرده و تجهیزات پزشکی را تهیه کنند. ساکنان مرکز استان ، شیجیاژوانگ ، از خروج از شهر منع شدند و تجمع نکردند. مدارس تعطیل شدند ، پروازها و قطارها لغو شدند و ایستگاه اصلی اتوبوس بسته شد. در پایان 8 ژانویه ، شهروندان باید حداقل 7 روز در خانه بمانند.

جلوگیری از Covid-19: چین 11 میلیون شهر را مسدود کرده و رژیم زمان جنگ 2 را فعال می کند

پلیس پس از محاصره در ایستگاه راه آهن Shijiazhuang گشت می زند. عکس: گتی

در همان نزدیکی ، مقامات شهر نان هونگ در WeChat اعلام كردند كه برای 500 میلیون یوان (بیش از 1.7 میلیون دونگ) پاداش برای افرادی كه گزارش كرده اند از Covid-19 استفاده می كنند پاداش می دهند.

همه باید کاملاً نیاز به این اقدامات را درک کنند. ” شی مو ، دانشجوی شیجیازژوانگ ، به NBC News گفت. اگرچه تعدیل های روانشناختی و اجتماعی ایجاد خواهد شد ، اما این محاصره مانند آماده سازی برای “جنگ طولانی” است. “با توجه به تجربه ارزشمند ووهان در پیشگیری از همه گیری های قبلی ، Shijiazhuang یک مدل مرجع دارد. همه ما به این بیماری خوش بین هستیم. “، گفت شیعه.

(طبق NBC News)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *