چو بت جوی یک پسر 46 ساله دارد ، اما هنوز نمی داند او کیست؟

چو بت جوی یک پسر 46 ساله دارد ، اما هنوز نمی داند او کیست؟

[ad_1]

فیلم “سفر به غرب” بیش از 30 سال قدمت دارد ، بازیگران کلاسیک امسال خانواده خاص خود را دارند. Ma Duc Hoa بازیگری است که نقش Chu Bat Gioi را بازی می کند. بینندگان هنوز مارشال حریص ، تنبل ، همیشه نامرتب ، اما بسیار مهربان و شیرین را به یاد می آورند.

چو بت جوی یک پسر 46 ساله دارد ، اما هنوز نمی داند او کیست؟  اولین

رسانه ها از تصویر نادر پسر Ma Ma Duke Hoa بهره برداری کردند. عکس: اینترنت

وی پس از 30 سال بازیگری مادام العمر ، اکنون خانواده خوبی با پسرش دارد. Ma Duc Hoa امسال 41 ساله است ، همسر Ma Duc Hoa Ma Duc Hoa است و هر دو پسری به همین نام دارند ، Ma Duong متولد 1974.

ما Duong به عنوان پسر یک چهره مشهور ، تصاویر بسیار کمی در رسانه ها دارد. Ma Duke Hoa برای محافظت از فرزند خود در برابر معاینه بیش از حد ، اطلاعاتی در مورد پسرش منتشر نمی کند و به او کمک می کند تا مانند بسیاری دیگر از کودکان زندگی عادی داشته باشد.

Ma Duc Hoa گفت که حفظ حریم خصوصی به خانواده اش کمک می کند تا در آرامش زندگی کنند. کودک حتی در بزرگسالی نیز می خواهد به زندگی خودش احترام بگذارد ، بنابراین عکس خود را منتشر نمی کند. به او یاد دادند که به این شکل خاص سکوت کند. پسر True Bat Joy در حال حاضر 46 ساله است. ظاهر فعلی او چیست ، برای رسانه ها ناشناخته است!

True Bath Joy یک پسر 46 ساله دارد اما هنوز نمی داند او کیست.  2

پسر ژوگه لیانگ نقشی محبوب در سان ووکونگ بازی کرد. عکس: اینترنت

پسر چو بت جوی به عنوان دستاوردهای علمی بسیار خوبی شناخته شده است. وی قبلاً در خارج از کشور در سنگاپور تحصیل کرده و به کشورش بازگشت و یک شرکت رسانه ای ، یکی از دو کارآفرین موفق اول در چین ، تأسیس کرد. در حال حاضر ، پسر ما دهوا نیز از چهره های برجسته پکن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *