چرا یک لیوان آب در بالای تخت نگذارید تا شب بخوابد

چرا یک لیوان آب در بالای تخت نگذارید تا شب بخوابد

[ad_1]

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا شما نباید یک لیوان آب را در شب در رختخواب خود بگذارید.

آب درون لیوان کثیف خواهد شد

ریختن آب در یک لیوان و سپس قرار دادن آن در سر تخت تا صبح می تواند آب را به آلودگی و حشرات آلوده کند. پشه ها ، مگس ها و حشرات دیگر ممکن است شب ها در فنجان مستقر شده باشند. برخی دیگر از انواع گرد و غبار و آوار نیز می توانند در هنگام خواب به آب وارد شوند. و بدون اینکه متوجه شوید ، هنوز هم که از خواب بیدار می شوید آب خوشمزه می نوشید.

آب می تواند طعم و مزه را تغییر دهد

اگر لیوان خود را با آب شیر پر کنید ، ممکن است برای ضد عفونی کردن آن کلر داشته باشد. اما کلر در شب شروع به تبخیر می کند و طعم آب را تغییر می دهد. بنابراین اگر عادت به نوشیدن آب شیرین شیر داشته باشید ، ممکن است تصور کنید که آب کهنه است.

محیطی مناسب برای تکثیر میکروب ها

دلایل این که شب یک لیوان آب در سر تخت خود نگذارید 1

هنگامی که یک جرعه آب می نوشید ، میلیون ها باکتری از دهان خود به داخل یک لیوان و سپس به داخل آب منتقل می کنید. بنابراین اگر تصمیم دارید شب هنگام مقداری آب در این لیوان آب بنوشید ، میکروب ها داخل می شوند و صبح ها تکثیر می شوند.

خطر احتمالی آتش سوزی

بسیاری از افراد پریز برق دارند یا دستگاه های شارژ مانند تلفن ها را در نزدیکی تخت خود نگه می دارند. بنابراین ، اگر یک لیوان آب روی تخت خواب بگذارید و به طور تصادفی آن را بریزید ، آب می تواند ریخته شود ، دستگاه های الکترونیکی را به خطر بیندازد و باعث برق گرفتگی شود.

آب اسیدی تر است

دلایل این که شب 2 لیوان آب در سر تخت خود نگذارید

وقتی آب را در لیوان و بدون درب بگذارید ، می تواند مقدار کمی دی اکسید کربن را جذب کند و تعادل pH را تغییر دهد. در نتیجه ، آب شما با غلظت pH پایین کمی اسیدی تر است. این بر سلامتی شما تأثیری نخواهد داشت ، اما ممکن است نوشیدن آن سخت باشد.

اختلال خواب

اگر یک لیوان آب در چشمان خود دارید و در خواب مشکل دارید ، می توانید شب شروع به نوشیدن کرده و میل به توالت رفتن را افزایش دهید. اگر این اتفاق منظم رخ دهد ، چرخه خواب را مختل می کند ، که منجر به از دست دادن خواب خوب می شود و صبح احساس خستگی و خستگی می کنید.

(به نقل از Bright Side)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *