چرا زاج خیلی خوب به نظر می رسد

چرا زاج خیلی خوب به نظر می رسد

[ad_1]

پایان سال فرصتی است برای شرکت ها برای دریافت جایزه برای ادای احترام به کمک های کارکنان خود در سال گذشته. هرچه هدیه ارزشمندتر باشد ، سهم بزرگ کارمند و همچنین وضعیت اقتصادی شرکت را اثبات می کند.

با این حال ، افراد یا گروه های زیادی هستند که فرم را ترجیح می دهند ، مراسم باشکوه افتخار را انجام می دهند در حالی که هیچ چیز در دست نیست. توزیع هدایا به “رئیس جمهور” مانند یک مراسم ادای احترام ، باعث حرکت تورها از پایین می شود.

در تصویر مشترک ، یک شرکت خاص تصمیم گرفته است یک هدیه ارزشمند به “رئیس جمهور” یک مرسدس C300 AMG بدهد. کارمندان از ترس اینکه مردم از ارزش این خودرو آگاهی ندارند و تمایل شرکت به پرداخت هزینه آن را نمی دانند ، این بنر را با کلمات کلیدی 2.1 میلیاردی زیر چاپ کردند.

در نگاه اول ، همه احساس تحسین و کمی حسادت می کنند ، زیرا این “رئیس جمهور” باید آنقدر عالی باشد که بتواند پول زیادی را برای دریافت چنین جایزه ای به شرکت بیاورد.

با این حال ، وقتی آنها به ماشین نگاه کردند ، مردم شروع به شلیک کردند. همچنین مرسدس واقعی ، اما با نگاهی به طراحی آن ، هیچ کس جرات نمی کند “قیمت” را 2.1 میلیارد دلار اعلام کند.

“کارآگاهان آنلاین” بلافاصله هویت صاحب این خودرو را درک کردند. شناخته شده است که این “رئیس جمهور” در موقعیت های مختلفی بود. طبق معرفی از نمایه ، “رئیس جمهور” گفت که خودش مربی ، مربی تناسب اندام ، مدیر عامل ، سرمایه گذار است و از طریق اینترنت درآمد کسب می کند.

مردم به سمت فیس بوک شخصی رئیس جمهور سرازیر می شوند تا ببینند آیا تجارت وی تا این حد موفق است. یک سری نظرات “افشای” مرسدس C300 ، که هزینه آن 2.1 میلیارد VND نبود ، توسط کاربران برای سرگرمی منتشر شد و البته این نظرات حذف شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *