پیش از بازگشت به خانه برای تت ، مهمانسرا با یک وعده غذایی به دانشجویان خوش آمد می گوید

پیش از بازگشت به خانه برای تت ، مهمانسرا با یک وعده غذایی به دانشجویان خوش آمد می گوید

[ad_1]

کمی بیشتر از یک هفته تا سال نو میلادی 2020. در روزهای نزدیک تت ، مردم سراسر کشور مشغول خرید و خرید بلیط هستند تا به زادگاه خود برگردند تا با خانواده خود جمع شوند. همه مشغول گشودن مشغول کار هستند ، اما در میان این هرج و مرج احساسات صمیمانه ای وجود دارد که باعث می شود بسیاری از افراد احساس گرما کنند.

بسیاری از دانشجویانی که اتاق اجاره و اجاره می دهند سعی می کنند تکالیف را در طول سال به پایان برسانند تا قبل از شب سال نو بتوانند به موقع به خانه برگردند و Tet را نزد اقوام خود جشن بگیرند. با این حال ، دانشجویانی نیز وجود دارند که به دلیل بیماری یا کار شخصی از خانه بسیار دور هستند و نمی توانند برای گذراندن وقت با خانواده به خانه برگردند.

مهمانخانه قبل از بازگشت به خانه برای Tet 1 به دانشجویان برای یک وعده غذایی خورنده خوش آمد می گوید
عکسهای صفحه

به تازگی ، داستان صاحب یک خوابگاه در هانوی مشترک است ، بسیاری از مردم لمس کردند. عمو پس انداز یک ساله خود را برای دعوت دانش آموزان به غذا در پایان سال پیش از بازگشت همه به خانه برای جشن Tet انجام می دهد.

مهمانخانه مسافرخانه در ورودی دانش آموز اعلامیه ای ارسال کرد: دوشنبه ظهر 20 دسامبر از تقویم قمری. بنابراین کودکان را دعوت کنید تا در کنار خانواده خود به تفریح ​​بپردازند. فراموش نکنید ، برای غذا خوردن بیرون نروید و آشپزی نکنید … دایی و دایی از ساعت 11:00 تا 13:30 مرا دعوت می کنند زود برو خانه ، دیر برگرد. بچه ها ممنون

غذای آخر سال برای همه دانش آموزانی که اتاق اجاره می کنند نباید عالی ، لوکس ، اما گرم باشد. علاوه بر این ، عموی او نیز پیام بسیار گرمی ارسال کرد. شعار “هاستل 110 یک خانواده است” در بالای اطلاعیه قرار گرفت و باعث شد هر دانش آموز تحت تأثیر قرار گیرد.

میزبان مسافرخانه قبل از بازگشت به خانه برای Tet 2 از دانشجویان برای میان وعده استقبال می کند
نظر از CDM. عکسهای صفحه

همه با مراقبت و پول خود مشغول بودند و همه گیری در حال وقوع بود و باعث شد بسیاری از دانشجویان مطمئن نباشند که می توانند به خانه خود به Tet برگردند. توجه میزبان به دانش آموزان در خارج از خانه باعث گرم شدن بسیاری از افراد می شود و سال نو را گرم می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *