پلیس وارد تحقیقات شد ، پدر کودک چند سال در زندان بود؟

پلیس وارد تحقیقات شد ، پدر کودک چند سال در زندان بود؟

[ad_1]

مطابق با اخبار زینگ، سرهنگ دوم ارشد نگوین مین هیپ ، معاون رئیس پلیس منطقه Chau Duk ، باریا وونگ تاو ، گفت که آژانس در حال بررسی و روشن کردن پرونده دختری کلاس 7 است که در دستشویی به تنهایی زایمان کرده است.

یک دختر 7 ساله به تنهایی در توالت به دنیا آمد: پلیس وارد تحقیقات شد ، پدر کودک چند سال در زندان بود؟  اولین

دبیرستان Vo Truong Toan ، جایی که دانش آموز کلاس هفتم در آن تحصیل می کند. عکس: اینترنت

از آنجا که این دانش آموز زیر 16 سال دارد ، سازمان تحقیق پرونده را بررسی خواهد کرد. با این حال ، هنگامی که خانواده دانش آموز در تهیه اطلاعات همکاری نکرده اند ، روند آزار و اذیت هنوز هم با مشکلات زیادی روبرو است. از طرف مقتول ، که نوزادی تازه به دنیا آورد ، سلامتی او هنوز ضعیف است ، بنابراین او نمی تواند کار کند.

پیش از این ، پلیس شهرستان دا باك پرونده دانش آموز کلاس هفتم در مدرسه Vo Truong Toan (متولد 2006) را كه در خانه زایمان كرده بود ، به پلیس منطقه Chau Dook گزارش داده بود.

یک دختر 7 ساله فقط در توالت به دنیا آمد: پلیس وارد تحقیقات شد ، پدر کودک چند سال در زندان است؟  2

در رابطه با این حادثه ، رهبر کمیته مردمی شهرداری دا باک ، منطقه چائو دوک ، استان باریا – وونگ تاو ، گفت که T. از طریق رسانه های اجتماعی مرد جوانی را از شهرداری Suoi Nge می شناسد. سپس دو طرف با هم روبرو شدند و به یک متل رفتند.

تا زمان تولد AT ، خانواده می دانستند فرزندشان باردار است. در همین حال ، مرد جوانی برای تأمین هزینه های مادر و کودک با پول توافق کرد.

یک دختر 7 ساله به تنهایی در توالت به دنیا می آورد: پلیس وارد تحقیقات شد ، پدر کودک چند سال در زندان بود؟  3

مرکز پزشکی Chau Duc ، که مادران و کودکانی را که فقط در کلاس 7 هستند ، در خود جای داده است. عکس: VOV

پدر این کودک به عنوان یک مرد 30 ساله شناخته شد ،

به گفته وکیل ترنس کائو دای کی کوان ، وکلای استانی دونگ نای ، طبق بند 1 ، ماده 155 قانون آیین دادرسی کیفری ، عمل جنسی علیه آقای T. (متولد 2006) از مرد جوان مرد در شرایط الزام به پیگرد قانونی نماینده مقتول یا نماینده او زیر 18 سال.

بنابراین ، سازمان تحقیق هنوز مجبور است مطابق قانون پیگرد قانونی و تحقیق کند ، بدون اینکه منتظر محکومیت خانواده مقتول باشد

یک دختر 7 ساله به تنهایی در توالت به دنیا آمد: پلیس وارد تحقیقات شد ، پدر کودک چند سال در زندان بود؟  4

تصویر. عکس: ویتنام

وکیل کوان همچنین گفت که آژانس تحقیق باید زمان رابطه جنسی را تعیین کند. اگر T. بیش از 13 سال داشته باشد و عمل جنسی توافق شود ، مردان جوان برای مقاربت جنسی یا سایر اعمال جنسی با افراد از 13 سال تا زیر 16 سال در نظر گرفته می شوند.

مردان جوان به دلیل بارداری مقتول تحت هنر از 3 تا 10 سال جریمه می شوند. 145 قانون مجازات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *