پس از 2 روز واکسیناسیون علیه Covid-19 ، کادر پزشکی پرتغال به طور ناگهانی درگذشت

پس از 2 روز واکسیناسیون علیه Covid-19 ، کادر پزشکی پرتغال به طور ناگهانی درگذشت

[ad_1]

سونیا آسودو 41 ساله 48 ساعت پس از واکسیناسیون در شب سال نو در خانه دچار “مرگ ناگهانی” شد. انتظار می رود کالبد شکافی اواخر امروز یا فردا انجام شود.

پس از 2 روز واکسیناسیون با Covid-19 ، کادر پزشکی پرتغال ناگهان درگذشت 1

از دست دادن سونیا آسودو پس از واکسیناسیون با Covid-19 درگذشت Pfizer-BioNTech 2 روزه بود. عکس: Dailymail

مادر دو فرزند شاغل در اطفال ، انستیتوی سرطان پرتغال در پورتو (IPO Porto)که انتظار نمی رود پس از واکسیناسیون عوارض جانبی را تجربه کنند. پدرش ، ابیلیو آسودو ، به مطبوعات گفت: “او سالم است ، بدون هیچ مشكلی در سلامتی.”

“او با Covid-19 واکسینه شد ، اما هیچ علائمی مشاهده نشد. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. من فقط می خواستم جواب را بدانم ، می خواهم بدانم چه چیزی باعث مرگ دخترم شد.“آقای ابیلیو گفت.

کارفرمای او ، آسفیدو ، تأیید کرد که وی واکسن Covid-19 را در تاریخ 30 دسامبر دریافت کرده و پس از تزریق هیچ عارضه جانبی دریافت نکرده است. در بیانیه ای ، موسسه سرطان پرتغال گفت: “در مورد مرگ ناگهانی یک دستیار اجرایی در IPO پورتو در اول ژانویه 2021 ، هیئت مدیره این واقعه را تأیید کرد و برای خانواده خود و دوستانش از این باخت ابراز تأسف صمیمانه کرد. “

پس از 2 روز واکسیناسیون با Covid-19 ، کادر پزشکی پرتغال ناگهان درگذشت 2

موسسه سرطان پرتغال. عکس: گوگل

خانم Acevedo بیش از 10 سال است که در Porto IPO کار می کند. دختر آسودو گفت که او فقط از ناراحتی در محل تزریق شکایت دارد ، اما همه چیز خوب است. در ساعت 11:00 در تاریخ 1 ژانویه ، آقای آسودو خبر مرگ دخترش را دریافت کرد.

این کارگر بهداشت یکی از 538 متخصص بهداشت در Porto IPO بود که واکسن Covid-19 را از Pfizer-BioNTech دریافت کرد. وزارت بهداشت پرتغال در حال حاضر از این اطلاعات مطلع است. پرتغال با کمی بیش از 10 میلیون نفر جمعیت ، 7118 مورد مرگ و بیش از 427000 مورد عفونت Covid-19 را گزارش کرد. پس از موج اول نسبتاً ملایم ، موارد پس از موج 2 افزایش یافته و پس از کریسمس به شدت افزایش یافت.

(به گفته Dailymail)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *