پس از یک مسابقه نوشیدنی با دوستانش ، این جوان 29 ساله به دلیل یک اشتباه معمول در نوشیدن برای همیشه ناپدید شد

پس از یک مسابقه نوشیدنی با دوستانش ، این جوان 29 ساله به دلیل یک اشتباه معمول در نوشیدن برای همیشه ناپدید شد

[ad_1]

مطابق با دن سه و کارگرانحدود ساعت 2 بعدازظهر روز 3 ژانویه ، مرد جوانی برای نوشیدن با دوستانش رفت و ساعت 4 بعدازظهر به رختخواب برگشت. شب ها ، خانواده اش برای غذا خوردن از خواب بیدار می شوند ، اما روز بعد هم شام و هم صبحانه را از دست می دهد. وقتی خانواده اش بررسی کردند ، او به کما رفت و اندامش سرد و کشیده شد.

خانواده اش بلافاصله او را به بیمارستان منطقه اعزام کردند. در آن زمان او در کما عمیق بود ، علائمی از بزرگ شدن عسل ، رکود خلط ، نارسایی تنفسی ، افت قند خون ، افت قند خون ، لوله گذاری تراشه ، تهویه مکانیکی را نشان می داد. نتایج توموگرافی ، تصویربرداری رزونانس مغناطیسی تصاویری از ادم مغزی ، آسیب مغزی منتشر در هر دو طرف را نشان می دهد.

پس از یک مسابقه نوشیدن با دوستان ، 29 ساله به دلیل یک اشتباه رایج هنگام نوشیدن الکل 1 برای همیشه از بین رفته است

تصویر

سپس ، عصر روز 4 ژانویه ، بیمار به بیمارستان باخ می منتقل شد. دکتر نگوین ترونگ نگوین ، مدیر مرکز کنترل سموم ، بیمارستان باخ مای (هانوی) ، گفت بیمار در یک کما عمیق بستری شده است ، نیاز به نفس کشیدن ، اسیدوز متابولیک ، از دست دادن عضلات شدید ، نارسایی کلیه دارد. بیمارانی که به دلیل افت قند خون آسیب مغزی دارند و منجر به نارسایی تنفسی می شوند.

اگرچه وی تحت معالجه قرار گرفت ، بیمار هنوز در کما عمیق بود ، با آسیب مغزی شدید و هیچ نشانه ای از بهبودی. بنابراین ، صبح روز 6 ژانویه ، خانواده از بیمار خواستند که به خانه برگردد.

پس از یک مسابقه نوشیدن با دوستان خود ، 29 ساله به دلیل یک اشتباه رایج هنگام نوشیدن الکل 2 برای همیشه از بین رفته است

فیلم های ساخته شده توسط مردان جوان آسیب جدی در مغز ناشی از مسمومیت با الکل را نشان می دهد. عکس: کارمند

غیر معمول نیست که بیمار به دلیل مصرف بیش از حد الکل از دنیا می رود. با این حال ، عواقب غم انگیزی وجود دارد زیرا عادت ها و اشتباهات بسیار رایج است.

طبق توضیحات دکتر نگوین ، اشتباهی که بسیاری از افراد مرتکب می شوند این است که صرفاً الکل می نوشند و چیزی نمی خورند.

حتی به دلیل اینکه بیش از حد مست بود ، وعده بعدی را از دست داد. نوشیدن الکل به خودی خود نیز باعث سیری می شود و بیماران را از خوردن غذا بی میل می کند. علاوه بر این ، اتانول مستقیماً باعث افت قند خون می شود ، به علاوه کنار گذاشتن وعده های غذایی ، لاغر شدن بدن … که منجر به افت قند خون می شود ، حتی برخی از افراد به صفر می رسند و باعث آسیب مغزی می شوند.

پس از نوشیدن یک مسابقه با دوستانش ، 29 ساله به دلیل یک اشتباه معمول در نوشیدن 3 برای همیشه می میرد

اصل پزشک یک اشتباه رایج هنگام نوشیدن الکل باعث مسمومیت بدن می شود.

علاوه بر این ، هنگامی که بیمار مست است ، در کما عمیق ، به دلیل کمبود اکسیژن ، نارسایی تنفسی ، خطر آپنه وجود دارد. اگر به موقع به بیمارستان برسید ، می توانید آن را نجات دهید. به گفته دکتر نگوین ، مرگ و میر ، جراحات ناشی از الکل معمولاً ناشی از نارسایی تنفسی ، افت قند خون است.

به گفته دکتر نگوین ، عدم نوشیدن الکل بهترین راه برای جلوگیری از خطر مسمومیت با الکل است ، اما در مورد اعضای خانواده یا دوستانی که الکل مصرف می کنند ، بهتر است که آنها نشاسته یا نوشیدنی بیشتری مصرف کنند آب بیشتر. میوه ، شیر ، نصف سوپ ، فرنی رقیق شده …. برای جبران انرژی بدن. “پادزهر الکل تقریباً هیچ تاثیری در مبارزه با الکل و الکل ندارد ، همانطور که تبلیغ شده است. بنابراین ، بهترین راه سو way مصرف الکل نیست ، به ویژه در سال جدید قمری” – دکتر در ابتدا توصیه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *