پس از زندگی در یک خانه ، سون یی جین “اثری” از بارداری با هیون بین را فاش کرد؟

پس از زندگی در یک خانه ، سون یی جین “اثری” از بارداری با هیون بین را فاش کرد؟

[ad_1]

اخیراً عکسی از Son Ye Jin با پیراهن پهن و کفش های تخت ناگهان در شبکه های اجتماعی ظاهر شد. به طور خاص ، دور دوم بازیگر زن به طور غیرمعمول برجسته بود ، که باعث شد مردم مشکوک شوند که Son Ye Jin از دوست پسر خود Hyun Bin باردار است.

پس از این شایعه که او در یک خانه زندگی می کند ، سون ی جین

بلافاصله ، بسیاری از طرفداران از بازیگر استقبال کردند. با این حال ، بلافاصله بعد ، این عکس در واقع آرایش و آرایشگاه سون ی جین است ، نه بازیگر زن. یکی از آن دو از Son Ye Jin به خاطر دادن کیف Valentino به آنها تشکر کرد. از آنجا که دختری که در عکس با ماسک پوشیده است دارای بدنی شبیه Son Ye Jin است ، کاربران اینترنت اشتباه متوجه شده اند که باعث می شود بازیگر زن در وضعیت “گریه و خنده بد” قرار گیرد.

پس از این شایعه که او در یک خانه زندگی می کند ، سون ی جین
Son Ye Jin نیز در زیر پست نظر داد ، بنابراین بازیگر زن قطعاً شخصیت اصلی عکس نیست.

با این حال ، طرفداران هنوز می خواهند بازیگر و معشوق سابقش سونگ هی کیو به زودی به یک خانه بازگردند.

سون یی جین و هیون بین بعد از فیلم “Crash Landing on You” رسما عاشق هم شدند. قبل از آن ، علیرغم سکوت مداوم هنگام افشای شواهد جلسات ، این دو سرانجام پس از انتشار شواهد غیرقابل انکار ، مجبور به اعتراف شدند. پس از انتشار رسمی داستان دوستیابی خود در رسانه ها ، هر دو هیون بین و سون یه جین احساس راحتی خود را برای عموم ابراز می کنند.

پس از این شایعه که او در یک خانه زندگی می کند ، سون ی جین

پس از جلسات عمومی ، هیون بین و سون ی جین خود را بسیار محرمانه نشان دادند. تصویر قرار ملاقات این زوج بسیار نادر ثبت می شود. علاوه بر این ، همراه با سوالات عروسی که در یک خانه زندگی می کردند ، این زوج این موضوع را رد کردند.

اخیراً tvN گزارش داده است که هیون بین یک آپارتمان در منطقه گران قیمت مارک هیلز در سئول فروخته است. حتی در کمال تعجب ، در ماه ژوئن ، سون ی جین ساختمان مقابل ایستگاه Hapjeong ، سئول را به قیمت 13.5 میلیارد وون (269 میلیارد VND) فروخت.

به ویژه در ابتدای سال ، گزارش شد که هیون بین “درخواست” برای یک پنت هاوس لوکس را به قیمت 4.8 میلیارد وون (98.9 میلیارد دانگ) در گوری ، استان گیونگی “بسته است”. اگرچه آنها شایعات “خرید خانه برای ازدواج با همسر” را تکذیب کردند ، اطلاعات اخیر ارائه شده توسط tvN بسیاری از بینندگان را به این باور رساند که هیون بین و سون یه جین واقعاً آپارتمان خود در سئول را برای مهاجرت فروخته اند. این پنت هاوس جدید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *