پس از تهمت به وطن در روزنامه “غرب” ، پرستار “بیمار 17” جاه طلبی را برای شروع تجارت ماسک در طول همه گیر پذیرفت

پس از تهمت به وطن در روزنامه “غرب” ، پرستار “بیمار 17” جاه طلبی را برای شروع تجارت ماسک در طول همه گیر پذیرفت

[ad_1]

مطابق با SCMPاخیراً ، Nga Nguyen با تمرکز بر روی محصولات پزشکی رایج مانند ضدعفونی کننده دست ، ماسک ، کاغذ مرطوب استریل شده ، نام تجاری NGA (هرگز به تنهایی نروید) را راه اندازی کرد.

پرستار “بیمار 17” در توضیح تصمیم برای “شروع کار” با این وسایل پزشکی گفت که محصولات هنگام تجربه اپیدمی از تجربه دست اول متولد می شوند.

پرستار

Nga Nguyen – پرستار “بیمار 17”. عکس: اینترنت

به یاد داشته باشید که در مارس 2020 ، Nga Nguyen به Covid-19 آلوده شد و در لندن (انگلیس) بستری شد. وی در این مدت تحت تأثیر محصولات بهداشتی پزشکان قرار گرفت.

او با NGA تمایل خود را برای تغییر درک مصرف کنندگان از محصولات پزشکی محبوب ابراز کرد. “قبلاً هرگز به مواد ضدعفونی کننده و ماسک علاقه نداشته ام. اکنون می خواهم این محصولات را زیبا تر ، چشم نوازتر و قابل توجه تر کنم.”

پرستار 'بیمار 17' مارک تجاری خود را در فصل 2 منتشر کرد

ماسک های ضد عفونی کننده و ماسک دست مارک NGA عکس: اینترنت

Nga Nguyen فکر می کند من عاشق مد هستم ، اما در طراحی خیلی مهارت ندارم. بنابراین ، او با یکی همکاری می کند مدیر خلاق در بخش عطر در ایالت کالیفرنیا (ایالات متحده آمریکا) برای تمرکز بر طراحی چشمگیر و متمایز محصول.

پیش از این ، نگا نگوین و “بیمار 17” پس از حضور در هفته مد اروپا به SARS-CoV-2 آلوده شدند. خواهرش به ویتنام بازگشت و به یک پرونده “فوق العاده مسری” تبدیل شد که باعث وحشت کل هانوی شد.

پرستار

“بیمار 17 در طول درمان با COVID-19 در ویتنام.” عکس: اینترنت

خواهرش با تهیه گزارش پزشکی جعلی و استفاده از دو گذرنامه متفاوت سابقه خود در بازدید از منطقه اپیدمی را هنگام ورود به ویتنام پنهان کرد.

نگا نگوین و خواهرش که از اشتباهات خود غافل بودند ، به دلیل “تهمت” مصاحبه می کنند. نیویورکر سپتامبر گذشته

پرستار

این مصاحبه در مورد وضعیت “جامعه سنگی در همه گیر” با سخنان دروغ خواهران BN17 صحبت می کند. عکس: اینترنت

وی گفت که این دو خواهر قربانی “حسادت طبقاتی” شده اند. آنها ادعا می كنند كه “امتیازات بسیار زیاد و سفرهای بسیار زیاد” باعث ایجاد حسادت عمومی و محكومیت شدید پس از آنكه خواهرش ، بیمار 17 ، به منبعی از گسترش در جامعه شد ، می شود. مارس گذشته در هانوی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *