پسر Phuong Hang برای تبلیغ کانال Youtube خود در حضور 300،000 نفر ثبت نام می کند ، احتمالاً روز بعد دکمه نقره ای را دریافت می کند

پسر Phuong Hang برای تبلیغ کانال Youtube خود در حضور 300،000 نفر ثبت نام می کند ، احتمالاً روز بعد دکمه نقره ای را دریافت می کند

[ad_1]

عصر روز 25 ماه مه ، خانم نگوین فوونگ هنگ به پخش زنده ادامه داد تا در مورد بحث های خیریه خیرخواهانه هنرمند Hoai Lin در گذشته صحبت کند.

دقیقاً ساعت 6:30 بعد از ظهر ، خانم Hang شروع به پخش زنده از دو سیستم عامل: یک کانال فیس بوک و یک کانال Youtube کرد. در یک برهه ، این دو سیستم عامل به بینشی بالغ بر 300000 نفر رسیده اند که حتی برای یوتیوب های باسابقه رقم مطلوبی است!

در حالی که مادران و زنان فروشنده آنلاین فقط آرزوی چنین جریان زنده ای را داشتند ، ناگهان یک جوان YouTuber به Phuong Hang رفت تا خواستار اشتراک در کانال Youtube خود شود.

پسر Phuong Hang برای تبلیغ کانال Youtube خود در حضور 300،000 نفر ثبت نام کرد 1

این مرد کسی غیر از پسر خانم Phuong Hang و آقای دونگ “کوره آهک” ، پسر Huynh Hang Huu نیست. به گفته مادر ، پسر فقط برای اینکه چند جمله برای مخاطب بفرستد ، نیم ساعت در دفتر بی قرار ایستاد.

چون وقتی مادرش اجازه داد Huynh Hang Huu بلافاصله کانال شخصی خود را در Youtube تبلیغ کرد. طبق این اشتراک ، پسر می خواهد به 1000 زیردریایی برسد تا بتواند در هر زمان با Phuong Hang پخش مستقیم داشته باشد. متأسفانه ، او از همان ابتدا شهرت فرزند ثروتمند برجسته ویتنام را دارد ، اما پسر فقط حق دارد … 1 ثبت نام کنید!

پسر Phuong Hang برای تبلیغ کانال Youtube خود در حضور 300،000 نفر ثبت نام کرد 2

Hang Huu گفت که من در مورد لینک کانال Youtube در زیر نظر خواهم داد تا همه بتوانند مشترک شوند. و بلافاصله آرزوی پسر توسط تعداد زیادی از تماشاگران پذیرفته شد.

در زمان انتشار این مقاله ، هزاران مشترک کانال Youtube پسر وجود داشت. این تعداد مطمئناً در ساعات آینده افزایش خواهد یافت ، زیرا تعداد دنبال کنندگان Phuong Hang هنوز بسیار زیاد است.

پسر Phuong Hang متعهد شد که کانال را در مقابل 300،000 نفر در یوتیوب تبلیغ کند 3

>>> پسر خانم Phuong Hang از میراث ده هزار میلیارد پدر و مادر ثروتمند برخوردار است ، اما نحوه تربیت فرزندان او واقعاً قابل احترام است.

با استفاده از این فرصت ، افراد زیادی هستند که “می خواهند غذا بخورند اما نمی خواهند” این یک کانال “make ke” ایجاد می کنند که افراد می توانند برای آن مشترک شوند. این طرح زمانی عملی می شود که بسیاری از کاربران شبکه برای دنبال کردن کانالهای Youtube اشتباه که وانمود می کنند پسر هستند کلیک کرده اند.

پسر Phuong Hang برای تبلیغ کانال Youtube خود در حضور 300،000 نفر ثبت نام کرد 4
بلافاصله صدها حساب رسمی Huynh Hang Huu ایجاد شد.
پسر Phuong Hang برای تبلیغ کانال Youtube خود در حضور 300،000 نفر ثبت نام کرد 5
حتی حساب هایی وجود دارد که وقت نکرده اند ویدئوهای قدیمی مانند این را حذف کنند!

در مورد Huynh Hang Huu ، رویای داشتن 1000 زیردریایی برای پخش مستقیم با مادرش تحقق یافت. نمی دانم کی فردا صبح بیدار می شود ، دوباره یک دکمه نقره ای از Youtube می گیرد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *