پسر لو کوین میلیاردها دلار از مادرش “برای زندگی در حقیقت” سرقت کرد ، طرفداران “حقیقت را زیر و رو کردند”

پسر لو کوین میلیاردها دلار از مادرش “برای زندگی در حقیقت” سرقت کرد ، طرفداران “حقیقت را زیر و رو کردند”

[ad_1]

لو کویین دارای یک پسر به همراه دوک هوی ، کی آن (معروف به بی بو) است. کای آن از زمان کودکی یک بچه پولدار است ، “به فینال باز می گردد” ، زمانی که مادرش خواننده مشهور و پدرش یک تاجر موفق است.

پسر Le Cuyenne در حال تحصیل در یک مدرسه بین المللی با شهریه گران است ، تمام لباس های زیبا را می پوشد ، مدام مد خود را تغییر می دهد ، ماشین لوکس وانت و بازگشت دارد و حتی با جت شخصی سفر می کند.

پسر لو کویین
عکس: FBNV

اخیراً Ky Anh به سبک عجیبی ظاهر شده است که جامعه آنلاین را هیجان زده می کند. او کیف مارک دار مادرش را حمل می کرد ، حتی یک گرفتگی در کنار “یک کیف زیبا”.

در تصویر ، کیفی که پسر لو کویین در دست دارد LV Capucines برای حدود 700 میلیون VND و صندل ورساچه برای 20 میلیون VND است. بیان “منحصر به فرد” کای آن نیز باعث می شود جامعه آنلاین او را دوست داشته باشد.

پسر لو کویین میلیاردها نقره از مادرش
عکس: FBNV

علاوه بر مارک های درجه یک و مارک های “فوق العاده با کیفیت” ، کی آنه توسط پدرش آموزش بازی گلف ، ورزش تیروکمان ثروتمندان را نیز آموخت.

اگرچه والدین او “راه های جداگانه خود را طی کردند” ، کای آن همیشه از هر دو طرف عشق کامل را دریافت می کرد. زندگی پسر لو کوئن زندگی ای است که بسیاری از مردم بیش از دوستان می خواهند راحت و بدون نگرانی زندگی کنند. بسیاری از مردم بر این باورند که کی آن به زودی با ظاهر زیبا در آینده به تجارت نمایش می پیوندد.

پسر لو کویین میلیاردها دلار از مادرش برای
عکس: FBNV

لو کوین قبل از مباهات با پسرش ، عکسی از خود در 23 سالگی را در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت و حالا که خواننده با اولین آلبوم خود ، که در سال 2016 با 2004 منتشر شد ، مخاطبان را تحت تأثیر قرار داد: آهنگها به حقیقت پیوستند ، به من پاسخ دهید ، خواب نبین ، … بعد از 17 سال آواز خواندن ، Le Quyen در حال حاضر جایی در صنعت موسیقی ویتنام دارد.

پسر لو کویین میلیاردها پول از مادرش برای
عکس: FBNV

خواننده فریاد می زند: “من 23 ساله بودم با اولین فیلم پرفروش خود: جلد 1 “رویاها به حقیقت می پیوندند”. و اکنون من 24 ساله هستم و رویاهای زیبای زیادی در زندگی دارم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *