پسر بد هنگام خرید پول ، کارت ویزای گل فروشی را نیز برای خرید آیفون 12 پرو مکس دزدید

پسر بد هنگام خرید پول ، کارت ویزای گل فروشی را نیز برای خرید آیفون 12 پرو مکس دزدید

[ad_1]

در تاریخ 6 ژانویه ، منطقه 1 ، پلیس شهر هوشی مین گزارش داد که این واحد به دلیل رفتار “استفاده از شبکه های رایانه ای ، شبکه های مخابراتی ، وسایل الکترونیکی سو m استفاده از اموال” توسط تران با دانگ (30 ، زادگاه نگه آن) تحت تعقیب و دستگیری قرار گرفت. “

طبق تحقیقات اولیه ، به دلیل نیاز به پول ، دونگ قصد داشت کارت ویزای دیگران را برای خرید سرقت کند. در 18 دسامبر سال 2020 ، دانگ برای اجاره اتاق به هتلی در خیابان Le Thi Rieng ، بن Thanh Ward ، منطقه 1 رفت.

بعد از ظهر 23 دسامبر ، این سایت برای ایجاد دوستی در شبکه های اجتماعی قرار گرفت ، برای خانم TKP (30 ساله از Ca Mau) پیامی ارسال کرد و توافق کرد که خرید و فروش رابطه جنسی با قیمت 12 میلیون ویندوز / شب را انجام دهد. برای جلب اعتماد ، دانگ پول را به سپرده 1 میلیون VND پیش پرداخت کرد تا آنها را واریز کند.

پسر بد هنگام خرید پول ، کارت ویزای گل فروشی را نیز برای خرید آیفون 12 Pro Max 1 به سرقت برد

سوژه تران با با دون وقتی دستگیر شد. عکس: کالیفرنیا

بعد از ظهر همان روز ، پی به اتاق 503 هتل رفت ، آنجا كه دونگ طبق توافق در آنجا اقامت كرد. حدود ساعت 10 روز بعد ، دون به پی گفت که برای لذت بردن از هتل فست فود سفارش دهد.

هنگامی که تاجر غذا را آورد ، مرد گفت كه از پول استفاده نمی كند ، بنابراین از پی خواست كه برای پرداخت پول به لابی هتل برود و كالا را تحویل بگیرد. دونگ با سو this استفاده از این موضوع وقتی پ. از اتاق خارج شد ، کارت ویزای پی را در کیفش دزدید و سپس آن را پنهان کرد.

پس از اتمام قرارداد ، پی. از دونگ خواست تا مبلغ كامل پول خریدن رابطه جنسی را برای ترك پرداخت كند. دونگ بائو اسکناس 11 میلیون VND را از قبل به P. منتقل کرده است ، اما به دلیل سیستم بانکی متفاوت ، پول به کندی به دست خواهد آمد.

بدون شک پی. ترک کرد و دونگ از فرصت استفاده کرد و در هتل گشت زد و سپس به فروشگاه تلفن در خیابان ترانگ هون دائو رفت و با استفاده از کارت ویزای قربانی یک آیفون 12 پرو حداکثر 256 گیگابایتی را با قیمتی نزدیک به 37 میلیون VND خریداری کرد. . .

وقتی دید که 37 میلیون VND از حساب وی کسر شده است ، P. بلافاصله کیف خود را چک کرد و متوجه شد که وی کارت ویزای خود را گم کرده است ، بنابراین برای گزارش آن به پلیس مراجعه کرد.

در طی تحقیقات ، پلیس مشخص کرد شخصی که کارت ویزای خانم P. را دزدیده است ، دانگ است. با اقدامات حرفه ای ، در تاریخ 26 دسامبر ، تیمی از پلیس پلیس منطقه از منطقه 1 متوجه شدند كه دونگ در اتاق 603 هتل بهمراه روسپی ای به نام اچ حضور داشته است ، بنابراین وی را به دفتر منتقل كردند.

در ایستگاه پلیس ، دونگ تخلف را پذیرفت. سوژه اعلام کرد که پس از استفاده از کارت ویزا P. برای خرید تلفن ، او برای ادامه خرید به فروشگاه طلا ، چمدان و کفش نیز مراجعه کرده است ، اما صاحب حساب بلافاصله کارت را قفل کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *