پسران عجیبی در این ویدئو ظاهر می شوند و برای صحبت با مهماندار هواپیمای فیلیپینی در هتل می بوسند

پسران عجیبی در این ویدئو ظاهر می شوند و برای صحبت با مهماندار هواپیمای فیلیپینی در هتل می بوسند

[ad_1]

در 6 ژانویه ، رسانه های فیلیپین عکس های بیشتری از مهماندار هواپیما و دونده کریستین آنجلیکا داچرا (متولد 1997) منتشر کردند که قبل از زمان مرد بر اثر تجاوز گروهی در هتل درگذشت. تشخیص مرگ

پسران عجیب و غریب در این ویدئو ظاهر می شوند ، در حال بوسیدن مهماندار فیلیپینی در هتل برای صحبت 1

با توجه به تصویر ضبط شده از دوربین ، ساعت 02:52 اول ژانویه 2021 ، داتسرا در راهرو هتل با مردی با کلاه دیده شد ، در آن زمان شخص دیگری در قاب نشان داده نمی شد.

پسری عجیب در این ویدئو ظاهر شد و در حال بوسیدن مهماندار هواپیمای فیلیپینی در هتل برای صحبت 2

هر دو با صمیمیت به درب یک اتاق منتهی شدند. وقتی مرد قصد داشت در اتاق را باز کند ، داتسرا ابتکار عمل را در دست گرفت و مرد را بوسید. مرد بوسه داتسرا را با خیالی آسوده پذیرفت و آن را پس داد. سپس میزبان به مرد اشاره كرد تا سریع در اتاق را باز كند.

پسران عجیب و غریب در این فیلم ظاهر می شوند ، در حال بوسیدن مهماندار فیلیپینی در هتل برای صحبت 3

پس از انتشار این عکس ، مرد نام خود را دریافت کرد والنتین روزالس شخصاً در فیس بوک صحبت می کند و ادعا می کند شخصی است که در آن لحظه ظاهر می شود.

یک پسر عجیب در یک فیلم از مهماندار فیلیپینی در هتل ظاهر می شود که 4 صحبت می کند

این مرد جوان به خاطر بوسیدن دونده عذرخواهی کرد. با این حال ، مرد اصرار داشت که فیلم ویروسی یک کلیپ کامل نیست ، بلکه فقط یک برش است.

مردان عجیبی در این ویدئو ظاهر می شوند و برای صحبت 5 مهماندار هواپیمای فیلیپینی را در هتل می بوسند 5

خروج ناگهانی مقام دوم ، کریستین آنجلیکا داچرا ، مهماندار هواپیما در روز سال نو باعث ایجاد س questionsالاتی در رسانه های فیلیپین شد.

والنتین اصرار داشت که با مهماندار وارد اتاق نشود ، اما سعی کند در را صدا کند تا پس از مست شدن در را به اتاقش برگرداند. سپس به اتاق خود بازگشت.

این مرد همچنین خشم خود را از فیلم های منتشر شده توسط رسانه ها که اکثر آنها قطع شده بود ابراز کرد. “این فیلم های ناقص باعث سو mis تفاهم مردم خواهد شد. امیدوارم کاربران شبکه مجبور نباشند همه چیز را فقط با چند فیلم کوتاه قضاوت کنند.”، ولنتاین مشترک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *