پرسنل پزشکی ایالات متحده عمدا 500 دوز واکسن Covid-19 را از بین بردند

پرسنل پزشکی ایالات متحده عمدا 500 دوز واکسن Covid-19 را از بین بردند

[ad_1]

پلیس ، FBI و اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده در حال تحقیق هستند که یک داروساز دارو را از یخچال در مرکز پزشکی آرورا ، حومه میلواکی خارج کرد. کارآگاهان گفتند که این حادثه عصر 30 دسامبر به آنها اطلاع داده شد ، اما هیچ بازداشتی تا 31 دسامبر بازداشت نشد.

پرسنل پزشکی ایالات متحده عمدا 500 دوز واکسن Covid-19 را از بین بردند

واکسن Covid-19 پس از خارج شدن از یخچال ، دیگر برای پیشگیری از بیماری کارایی نخواهد داشت. عکس: اسکای نیوز

در بیانیه ای از مرکز آرورا آمده است که کارمند “عمداً به واکسن زدن از یخچال اعتراف کرده است”. در این بیانیه انگیزه های شخص ذکر نشده است. “ما همچنان معتقدیم که واکسیناسیون راهی برای فرار از بیماری همه گیر است. ما کمی ناامید هستیم که اقدامات این فرد باعث به تأخیر انداختن واکسیناسیون 500 نفر می شود “.

تعداد واکسن های آسیب دیده متعلق به سازنده Moderna است. این شرکت گفت واکسیناسیون برای مدت طولانی خارج از یخچال خطرناک نیست ، اما شخصی که واکسینه می شود به سیستم Covid-19 ایمنی نخواهد داشت. واکسن های آسیب دیده اطلاع داده شده و لازم است دوباره واکسینه شوند

تعداد عفونت های Covid-19 در ویسکانسین پس از تأخیر اندکی در اوایل دسامبر در حال افزایش است.به گفته دانشگاه جان هاپکینز ، این ایالت در مجموع 516226 مورد و 5192 مرگ و میر دارد. حدود 47157 نفر از 5.8 میلیون نفر ویسکانسین واکسینه شده اند.

(به گزارش اسکای نیوز)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *