پرزیدنت ترامپ تصمیم گرفته است با نمایش اسرار بیگانه ، جهان را متزلزل کند

پرزیدنت ترامپ تصمیم گرفته است با نمایش اسرار بیگانه ، جهان را متزلزل کند

[ad_1]

مطابق با DailyStarآقای ترامپ اخیراً یک لایحه 2.3 تریلیون دلاری برای نجات و حمایت مالی از دولت ایالات متحده در Covid-19 تصویب کرده است. با این حال ، طبق مفاد این لایحه ، دولت ریاست جمهوری ایالات متحده یک دستورالعمل کوچک “نصب” کرده است که از پنتاگون و آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده می خواهد اسنادی درباره بشقاب پرنده ها و بیگانگان تهیه کنند. .

طبق مفاد لایحه نجات ، پنتاگون و آژانس های اطلاعاتی باید هر آنچه را که در مورد بشقاب پرنده ها و بیگانگان می دانند افشا کنند و اطلاعات جمع آوری شده را با جزئیات تجزیه و تحلیل کنند.

رئیس جمهور ترامپ قصد دارد قبل از

رئیس جمهور ترامپ قصد دارد اسناد و مدارک مربوط به بیگانگان را در دسترس عموم قرار دهد. عکس: اینترنت

این لایحه به پنتاگون نیاز دارد تا گزارشی 180 روزه راجع به بشقاب پرنده های مظنون و بیگانگان تهیه کند. به دنبال این گزارش ، آقای ترامپ کاخ سفید را ترک کرد.

این درخواست حمایت سناتور مارک روبیو ، صسرپرست کمیته اطلاعات ایالات متحده. وی اعتراف كرد كه پایگاه نظامی آمریكا به وجود بشقاب پرنده مرموز (شی پرنده ناشناس) پی برده است. وی همچنین تأیید کرد که بشقاب پرنده از چین یا روسیه نبوده است.

رئیس جمهور ترامپ قصد دارد قبل از

منطقه 51 – جایی که تمام شایعات مربوط به بشقاب پرنده ها و بیگانگان در ایالات متحده ظاهر می شود. عکس: اینترنت

آقای روبیو گفت که اقدام رئیس جمهور ترامپ برای آشکار کردن همه چیز در مورد بشقاب پرنده ها و بیگانگان به دلیل خطر امنیت ملی است و میلیاردر آمریکایی به مردم کمک می کند درک بهتری داشته باشند.

در آوریل سال گذشته ، پنتاگون به ندرت تصاویری از دیدار خلبان نیروی دریایی ایالات متحده و یک بشقاب پرنده منتشر کرد. این ویدئوها سپس به شبکه های اجتماعی سرازیر شد و افراد بیشتری را به این باور رساند که وجود بشقاب پرنده ها و بیگانگان واقعی است.

رئیس جمهور ترامپ قصد دارد قبل از

تصویری از برخورد خلبان نیروی دریایی آمریکا با یوفو. عکس: اینترنت

این اقدام رئیس جمهور ترامپ دیگر خیلی عجیب نیست ، زیرا وی در دوران تصدی خود می خواست اسناد زیادی را در مورد بشقاب پرنده ها منتشر کند ، اما به او توصیه شد که این کار را انجام ندهد.

در جریان مبارزات انتخاباتی 2016 ، آقای ترامپ به طرفداران خود قول داد که اسرار را در مورد بشقاب پرنده ها ، بیگانگان و منطقه آمریکایی فاش خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *