پرتره مدیرعامل زن ویتنامی وو هچ تیپ را نوستالژیک می کند: 800 میلیارد در خانه ، زندگی مجلل که بسیاری از مردم به سادگی “می خواهند”

پرتره مدیرعامل زن ویتنامی وو هچ تیپ را نوستالژیک می کند: 800 میلیارد در خانه ، زندگی مجلل که بسیاری از مردم به سادگی “می خواهند”

[ad_1]

وو هاچ تیپ او نه تنها یک رئیس مشهور در صنعت سرگرمی ویتنام با روابط نزدیک با Ngoc Trinh و ستاره های معروف ویتنامی است. او همچنین زمانی که به تجارت بزرگ نزدیک بود ، روابط خود را گسترش داد.

پرتره یک غول زن با اصالت ویتنامی وو هاک تیپ را نوستالژیک می کند: در خانه 800 میلیارد ، زندگی لوکس برابر 1 است

اخیراً وو هک تیپ در صفحه شخصی خود آشکارا نوستالژی خود را نسبت به خواهرش ، دوست نزدیک و سرمایه دار زن مشهور میمی موریس ابراز کرده است. وو هاک تیپ با ارسال عکسهای یک مهمانی با میمی موریس ، قلبش را باز کرد: “دلم برای mimi_morris_ تنگ شده است” (ترجمه: دلم برات خیلی تنگ شده).

بلافاصله بعد ، این زیبایی نیز وقتی این داستان را با کلمات زیر به اشتراک گذاشت: “من هم دلم برایت تنگ شده عزیزم.” (ترجمه: من هم دلم برات تنگ شده).

پرتره یک غول زن با اصالت ویتنامی وو حق تیپ را نوستالژیک می کند: در خانه 800 میلیاردی ، زندگی لوکس بی سابقه است.
وو هاک تیپ و خواهرش نزدیکی خود را به یکدیگر نشان می دهند. عکس: IG

این حرکت رابطه بسیار نزدیک بین این دو را نشان داد. مشخص است که میمی موریس همسر میلیاردر دان موریس – مدیر عامل گروه بین المللی موریس (گروه بین المللی موریس) است. اگرچه در صنعت سرگرمی فعال نیست ، میمی با بسیاری از افراد مشهور Vbiz مانند Ho Ngoc Ha ، Ly Quy Khanh ، Do Manh Cuong ، Vu Khac Tiep ، روابط نزدیک دارد.

پرتره غول زن ويتنامي ووكاك تيپ را نوستالژيك مي كند: در خانه 800 ميليارد ، زندگي لاكچري ، هيچ كس برابر 3 نيست
میلیاردر میمی موریس. A: FBNV

در واقع ، میمی موریس یک سرمایه دار زن تنگ است که برای بسیاری از افراد ناشناخته است. اما پس از سپردن Vu Khac Tiep ، این شخصیت به دلیل ثروت باورنکردنی خود شروع به جلب توجه عمومی کرد. و این ثروت است که به استعدادی تبدیل می شود که بسیاری از مردم به آن اهمیت می دهند و نمی توانند تحسینش کنند.

پرتره غول زن ویتنامی وو حق تیپ را نوستالژیک می کند: در خانه 800 میلیارد ، زندگی لوکس ، هیچ کس برابر 4 نفر نیست
میمی موریس و همسرش. عکس: FBNV

مشخص است که غول زن ، متولد ویتنام ، در حال حاضر در ایالات متحده در “قلعه” 35 میلیون دلار آمریکا (بیش از 800 میلیارد VND) زندگی می کند. علاوه بر این ، طیف عظیمی از ماشین های سوپر پارک شده در گاراژ ، کالاهای مارک دار از سر تا پا ، همچنین باعث شده بسیاری از مردم زندگی رویایی این زن را تحسین کنند.

به طور خاص ، زن ثروتمند میمی هنگامی که اغلب او را برای سفر به همه جا ، مهمانی ها و رویدادهای مردمی که ثروتمندان سراسر جهان را به خود جذب می کند ، همراه همسر خود می کند ، دوستش دارد و او را دوست دارد.

پرتره غول زن ویتنامی وو حق تیپ را نوستالژیک می کند: در خانه 800 میلیارد ، زندگی لوکس ، هیچ کس دیگر برابر 5 نیست
پرتره زن سرمایه دار زن اصالت ویتنامی وو حق تیپ را نوستالژیک می کند: در خانه 800 میلیارد ، زندگی لوکس برابر 6 نیست
پرتره یک غول زن با اصالت ویتنامی وو هاچ تیپ را نوستالژیک می کند: در خانه 800 میلیارد ، زندگی مجلل ، هیچ کس برابر 7 نفر نیست
میمی موریس زندگی مجلل و مجللی دارد. عکس: FBNV
پرتره ای از یک غول زن با اصالت ویتنامی وو حق تیپ را نوستالژیک می کند: در خانه 800 میلیارد ، زندگی مجلل که هیچکس برابر 8 نیست
او و همسرش در اواخر ژوئیه سالگرد ازدواج خود را جشن گرفته بودند. عکس: FBNV

https://www.youtube.com/watch؟v=QZqOv9alFBU

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *