پدر شوهر هشدار داد ، خواست که به خانه برود و مانند “2 مرد” صحبت کند

پدر شوهر هشدار داد ، خواست که به خانه برود و مانند “2 مرد” صحبت کند

[ad_1]

تاکنون سر و صدای بازیگر فیلم “Sticky Rice Sticky Rice” Hoang Anh و همسر خارجی ویتنامی وی Quynh Nhu هیچ نشانه ای از پایان نشان نداده است. پدر کوین نئو با دیدن اینکه دخترش کاملاً توسط هوانگ آن گفته شده است ، بسیار ناامید شد.

در زنده گی اخیر Quangh Nhu پدرزن Hoang Anh حضور داشت. پدر کوینههو دخترش را خفه کرد و از اقدام غیر ارادی هوآنگ آنه در آغوش گرفتن بازوها و زانوهایش بسیار متاسف شد.

پدر زن هوانگ آن گفت: “لطفاً ، آنچه آقای هوانگ آن می خواهد بگوید ، فقط به خانه بروید و بگویید به عنوان یک چهره عمومی ، من می خواهم که هوانگ آن حقیقت را بگوید. به خانه بیا و مثل دو مرد با من صحبت کن نمی خواهم شما بگویید “دستانت را پنهان کن”. افراد زیادی به اینجا آمده اند تا چیزهایی را برای شما ببرند ، اما من آنها را نمی دهم. من می خواهم شما به خانه بروید ، اما من و دخترم نباید شما را بیرون کنیم.

هوانگ آن

پدر شوهر هوانگ آن از دامادش خواست که به خانه برویم و مثل دو مرد با هم صحبت کنیم. عکس اینترنتی

خیلی ناراحتم ، دفعه قبل هم خواستم به آنها اجازه دهم از خودشان مراقبت کنند. اما تاکنون هوانگ آن چنین نوشته است ، من بیش از حد ناامید شده ام. تمام شب خوابم نمی برد و این کلمات را از هوانگ آن می خواندم ، واقعاً غمگین بودم. من تأیید می کنم که دخترم ماهر نیست ، مطمئن نیستم که حق با اوست. خیلی ناجور به نظر می رسید ، اما من شوهر بودم و یک ماه ، یک سال یا چندین سال همسرم را نگه داشتم. من حقیقت را می گویم ، وقتی دخترم با هوانگ آن ازدواج می کند ، فکر می کنم دخترش باید دوباره فکر کند. درست است که بین دخترم و هوانگ آن ، زیبایی کودک من مناسب نیست ، چوب ها منحرف می شوند. اما عشق ، امیدوارم دخترم و او هنگام ازدواج شادتر باشند.

آنچه من قبلاً نمی گفتم ، حتی در حین فیلمبرداری ، بازیگر Duc Tien به مصاحبه آمد ، لطفا ، آقای Hoang Anh بیش از حد دروغ است ، “نوک زبان”. حتی وقتی دوک تین مصاحبه کرد ، وی پرسید آیا مادر بیولوژیکی خود را در حومه شهر دوست دارد؟ حتی وقتی از او پرسیدند چه کسی متولد شده است ، هوانگ آن نتوانست پاسخ دهد. “

هوانگ آن

هوانگ آن هنوز به خانه برنگشته است ، او با همسر و فرزندانش ملاقات کرده است تا با هم بنشینند. عکس اینترنتی

پیش از این ، مادر شوهر هوانگ آن نیز پیام عمیقی به داماد خود داده بود: “چه کسی حاکم را به دست آورد تا قلب مردم را بسنجد. مادر نیز وقتی اشتباه نگاه می کند ، قسمت اشتباه دارد؟ چند بار زنان در باد رد می شوند. آیا دوره 3 ساله به اندازه کافی طولانی نیست و همچنین کوتاه نیست که یک رابطه عاشقانه با شرم خاتمه یابد؟ “

هوانگ آن

گفته می شود که هوانگ آن مرد جدیدی دارد. عکس اینترنتی

همانطور که مشاهده می شود ، مادر شوهرهای هوانگ آن از اقدامات دامادی که زمانی دوست داشت بسیار ناامید شدند.

از زمان ثبت درخواست طلاق ، هوانگ آن هرگز به خانه برنگشته و از ملاقات با همسر و فرزندان خود برای نشستن و گفتگو با یکدیگر خودداری می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *