پام کوین آن هنگام راه رفتن در جاده توسط پلیس راهنمایی سوت زده شد و به طور غیرمنتظره ای پایان یافت

پام کوین آن هنگام راه رفتن در جاده توسط پلیس راهنمایی سوت زده شد و به طور غیرمنتظره ای پایان یافت

[ad_1]

اخیراً خواننده فام کوین هنگام بازگشت به خانه داستان سرگرم کننده و نیمه سرگرم کننده خود را به اشتراک گذاشت. بر این اساس ، هنگامی که پلیس راهنمایی و رانندگی بازی کرد ، خواننده دو دختر جوان را به خوردن غذا سوق داد تا از آنها بخواهد محتوای الکل را بررسی کنند.

پام کوین آن هنگام راه رفتن در جاده و پایان غیرمنتظره توسط پلیس راهنمایی سوت رفت

فام کوین هنگام قدم زدن در خیابان داستانی درباره نیمه قلب و نیمه خنده دار تعریف کرد. عکس اینترنتی

فام کوین آنه به شوخی پایان داستان را به اشتراک گذاشت: “سه پسر آخر هفته رفتند تا بخورند و بنوشند ، در راه خانه افسران پلیس کنار رفتند … برای بررسی محتوای الکل. برگشتم و پرسیدم خانه من کجاست؟ فرزندان من چند سال دارند؟

بسیاری از دوستان و طرفداران از داستان Pham Quinn Ann شگفت زده شدند. برخی حتی به خواننده طعنه می زدند: “من فکر می کنم دختر خیلی زیباست ، شما باید دیگر از پرسیدن سوال خودداری کنید ؛ مادر و دختر و پلیس راهنمایی و رانندگی بسیار زیبا هستند …”.

Pham Quynh Anh هنگامی که در جاده قدم می زد و یک فینال غیر منتظره 2 توسط پلیس راهنمایی سوت زده شد

فام کوئین آنه پس از طلاق تمام عشق خود را به دو فرزندش صرف کرد. عکس اینترنتی

فام کوین آن بیش از یک دهه است که با خوشبختی با رئیس خود ، کوانگ هوی ازدواج کرده است. این دو با هم امواج زیادی را پشت سر گذاشته اند و دو پرنسس کوچک را با هم دارند. در سال 2018 ، اما فام کوین آن و همسرش علناً تاریخچه طلاق را اعلام کردند و دلیل آن را اعلام نکردند.

در طول تاریخ طلاق فام کوین آن شایعات زیادی مبنی بر عشق جدید آقای کوانگ هو وجود داشته است. به طور خاص ، در آن زمان بائو آن تبدیل به یک مثلث عشق شد. با این حال ، خواننده بعدا این اطلاعات را تکذیب کرد.

Pham Quynh Anh هنگام راه رفتن در جاده و پایان غیر منتظره 3 توسط پلیس راهنمایی سوت زده شد

فام کوین آن و کوانگ هو بیش از یک دهه در کنار هم بوده اند. عکس اینترنتی

پس از طلاق ، فام کوین آن به سرعت خونسردی خود را به دست آورد. خواننده برای فراموش کردن غم و اندوه و همچنین کسب درآمد برای حمایت از دو دختر جوان برای داشتن بهترین زندگی ، شبانه روز به کار خود شتافت. اگرچه فام کوین آن همیشه مشغول کار است ، اما برای جبران درد عاطفی و کمبود عشق وقتی که با پدرش زندگی نمی کند ، همیشه وقت خود را با دو فرزندش می گذراند.

گزارش شده است که هم فام کوین آن و هم شوهر سابق وی کوانگ هو پس از طلاق رابطه خوبی دارند. حتی در موارد مهم این دو کودک ، آنها از حضور در کنار هم نمی ترسند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *