و فدراسیون فوتبال چک اقدامات رسوائی انجام داده است

و فدراسیون فوتبال چک اقدامات رسوائی انجام داده است

[ad_1]

با یک گل در دیدار سوپرکاپ ایتالیا برابر ناپولی ، سی رونالدو توسط بسیاری از سایت های آماری مشهور با 760 گل ، 1 گل بیشتر از یوزف بیسکان افسانه ای ، بهترین گلزن تاریخ شناخته می شود.

گل به ناپولی در آخرین بازی سوپرجام ایتالیا برای کریستیانو رونالدو معنای زیادی دارد. این عنوان قهرمانی سوپرجام ایتالیا با یوونتوس را در کارنامه خود به ارمغان آورد. همانطور که برای CR7 فردی ، این هدف بود که آن را به معبد افسانه ای آورد.

رونالدو با 760 گل در تمام رقابت ها بر یوزف بیسکان فوتبالیست افسانه ای چک غلبه کرد تا بهترین گلزن جهان شود.

به تازگی ، فدراسیون فوتبال چک ناگهان خود را برای این رکورد اعلام کرد. آنها معتقدند که اسطوره Bican همچنان بزرگترین مهاجم است زیرا او 821 گل در زندگی حرفه ای خود به ثمر رسانده است – بسیار بالاتر از رکورد رونالدو.

آنها معتقدند که طبق تحقیقات در نظر گرفته می شود که بیکان تعداد گلهای لیگ دسته دوم در سال 1952 برای هرادک کرالوو را از دست داده است.

“ما تمام جزئیات لیگ بیکانا ، جام و تیم ملی را بررسی و کاوش می کنیم. در آخر ، می توان گفت که یوزف بیکان در مسابقات رسمی 821 گل زده است.”، توسط جمهوری چک در فوتبال اعلام شد و عنوان رونالدو با بیشترین گل در جهان را تکذیب کرد.

بیانیه فدراسیون فوتبال چک ضبط رونالدو را رد کرد

این اولین بار نیست که CR7 چنین رکوردی را رد می کند. به یاد داشته باشید که پس از پیشی گرفتن CR7 از رکورد “پادشاه فوتبال” پله (به ثمر رساندن 757 گل) ، اسطوره فوتبال برزیل صفحه شخصی اینستاگرام خود را ویرایش کرد. به طور خاص ، پله هنوز او را “بازیکنی که بیشترین گل تاریخ (1283 گل) را به ثمر رسانده” می داند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *