وین هون سد به موقع در بیمارستان بستری شد تا به اتهام خانم فوونگ هنگ روبرو شود

وین هون سد به موقع در بیمارستان بستری شد تا به اتهام خانم فوونگ هنگ روبرو شود

[ad_1]

اخیراً خانم فوونگ هانگ هنرمندان پر سر و صدا ویتنامی را که مورد توجه مردم قرار گرفتند “نقاب” زد. دام وینه هونگ علاوه بر اینکه شخصی به نام اوست ، نامی است که صاحب منطقه گردشگری دای نام در رابطه با فعالیت های خیرخواهانه خود بر آن نهاده است.

سد وین هون وضعیت مضطربی را در تحقیقات ادعاهای خانم فوونگ هانگ آشکار کرد
دام وینگ هون در تحقیقات درباره کیفرخواست خانم فوونگ هنگ وضعیت نگران کننده ای را نشان داد

در میان آنچه خانم Phuong Hung متوجه شد و نام او ذکر شد ، دام وینه هونگ گفت که او یک جریان زنده را با مخاطبان انجام می دهد. با این حال ، او طبق برنامه ریزی شده نتوانست به صورت زنده پخش کند و تا امروز خواننده رسما در مورد دلیل بر هم خوردن این طرح صحبت کرده است.

بر این اساس ، در 2 هفته گذشته ، سد وین هونگ به دلیل وخیم شدن سلامتی در بیمارستان بستری شده است. اکنون که وقت استراحت و بهبودی را سپری کرده است ، به لطف پزشکان و پرستارانی که به مرور از وی مراقبت و معاینه کرده اند ، بهبود یافته است.

سد وین هون وضعیت مضطرب را در تحقیقات پیگرد قانونی خانم فوونگ هانگ نشان می دهد 2
سد وین هون در بیمارستان برای چند روز گذشته. عکس: FBNV

داستان قبلاً گفته شد! با تشکر از پزشکان و سایر پرستاران بیمارستان که به مدت 2 هفته پشت سر هم از هونگ به خوبی مراقبت می کردند و هر وقت ناراحت می شدند از خانه بیرون می آمدند. درد بی اختیار فوران کرد! از بدهی متنفر! من همچنین اعتراف می کنم که برای اینکه آخر هفته گذشته همه برای همه آواز بخوانند ، جریان مستقیم به همین دلیل باید متوقف شود! لطفا!

آنجا! وقتی بیمار هستند ، هنرمندان نیز باید پنهان شوند و همیشه وانمود کنند که چیزی ندارند! چون مخاطب فقط می خواهد زیبا به نظر برسد و خوب آواز بخواند! این چیزها حتی ارزش گفتن ندارند! هونگ این نامه را برای ابراز قدردانی 100 درصدی هونگ از پزشکان و پرستاران بیمارستان که خیلی خوب از او مراقبت می کردند ، نوشت! اوه ، من تقریبا فراموش کردم از شما دوست عزیز وو ها متشکرم ، که دریغ نکردید که فقط برای بازدید از Hung به دقت منتظر نتایج آزمون Covid باشید. با تشکر از بستگان هونگ “، سد دام وین هون را به اشتراک بگذارید.

دام وینگ هونگ در تحقیقات در مورد اتهام خانم Phuong Hang 3 وضعیت نگران کننده ای را نشان داد

>> همچنین نگاه کنید به: Vinh Hoon Dam صحبت می کند تا ثابت کند “ذهن” او در میان مسائل مربوط به پول نجات در منطقه مرکزی روشن است

پیش از این ، پس از هیاهو درباره امور خیریه Hoi Lin و اتفاقات بد در مورد دام وینگ هونگ در گذشته ، “پادشاه موسیقی ویتنامی” اعلام کرده بود که از این پس به نمایندگی از هیچ کس کاری نخواهد کرد. “او کسی را نمایندگی نخواهد کرد یا کسی را صدا نخواهد کرد ، او دیگر مسئولیت شخص دیگری را بر عهده نمی گیرد. کسانی که می خواهند این کار را انجام دهند ، خودتان این کار را انجام دهید. هونگ بیش از 20 سال است که این کار را انجام می دهد! وقت آن است که هونگ برای خودش زندگی کند “گفت سد وینگ هونگ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *