ویدیوی داغ آنه توو بصورت آنلاین منتشر شده است: شهروندان اینترنت ویدیویی از حضور آنه توو با Quoc Truong در استخر پیدا کرده اند

ویدیوی داغ آنه توو بصورت آنلاین منتشر شده است: شهروندان اینترنت ویدیویی از حضور آنه توو با Quoc Truong در استخر پیدا کرده اند

[ad_1]

در چند روز گذشته ، اخباری مبنی بر توزیع ویدئویی صمیمی از MXH توسط بازیگر VTAT ، باعث ایجاد جنجالی در افکار عمومی شده است. کلمه کلیدی “AT” بلافاصله به یک موضوع داغ تبدیل شد ، در فیس بوک مورد بحث قرار گرفت و در Google بسیار جستجو شد.

کاربران اینترنتی فیلم دختر داغ را حفاری می کنند
ویدیوی دختر داغ AT در MXH پخش شد. عکس: اینترنت

در مورد اطلاعات مربوط به این بازیگر ، برگزارکنندگان مسابقه میس ویتنام رقیب بودن این دختر را انکار کردند.

طبق اطلاعات برگزارکنندگان ، VTAT فقط بصورت آنلاین اقدام می کند و در دور مقدماتی شرکت نمی کند ، بنابراین وی رقیبی محسوب نمی شود که در Miss Vietnam 2020 حضور داشته باشد.

کاربران اینترنتی فیلم دختر داغ را حفر کردند

علاوه بر این ، مردم دائماً به دنبال مکانی برای حضور VTAT در “بیا خانه ، بچه ها” هستند ، زیرا بسیاری از افرادی که فیلم را تماشا کرده اند گفته اند که این دختر داغ را در فیلم ندیده اند.

طبق جستجوی کاربران شبکه ، T. مدت کوتاهی در نقش یک بازیگر عمومی ظاهر شد و پشت به دوربین بود. این زمانی است که توو (با بازی بائو تانه بازیگر) و دوستش با هم در ساحل قدم می زنند. از آن زمان ، بسیاری از مردم بر این باورند که T. فقط نقش کمی در فیلم پرطرفدار VTV داشته است.

با این حال ، افراد اخیراً شواهد دیگری پیدا کرده اند که نشان می دهد AT در این فیلم حتی با نام و نظم خاص درگیر است. این صحنه ای از قسمت 40 سریال “بازگشت به خانه” بود.

در این صحنه ، نقش وو ، با بازی کووک تروونگ ، پس از پایان ازدواج عقد ، ماه عسل با ثو (بائو ثان) داشت. از آنجا که این ازدواج مورد بی مهری قرار گرفت ، هنگامی که او به استراحتگاه رسید ، وو بلافاصله رفت و “دختران دیگر” را نادیده گرفت ، و چشم پوشی از چت.

شهروندان ویدئویی دختر داغ

در این فیلم که در استخر هتل شلیک شده است ، وو با دختری زیبا ملاقات کرد که توسط دختر داغ A. Vu بازی می شود و به طور مداوم با این دختر فعالیت های صمیمی دارد.

شهروندان ویدئویی دختر داغ

وو هنگام استحمام در استخر هتل ، با دختری داغ آشنا شد. این دختر را آن چت بازی می کند. وقتی وو نام او را پرسید ، دختر پاسخ داد که نام او چت است. وو با شنیدن این حرف ، فریاد زد: “چه کسی تو رو صدا می کنه به همین خوبی؟”

شهروندان اینترنتی فیلم دختر داغ
کاربران اینترنتی فیلم دختر داغ را حفر کردند

سپس وو به زیبایی دیگری روی آورد که کائو دیپ آن نقش او را بازی می کرد و با این شخصیت خوابید.

بنابراین ، دختر داغ AT ، که در “بازگشت به خانه ، بچه ها” ظاهر می شود ، کاملا درست است و همانطور که بسیاری از مردم حدس می زنند ، صحنه پشت صحنه در نقش مخاطب نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *