وونگ فی بطور تصادفی در فرودگاه با ترونگ با چی ملاقات کرد ، بلافاصله برگشت

وونگ فی بطور تصادفی در فرودگاه با ترونگ با چی ملاقات کرد ، بلافاصله برگشت

[ad_1]

داستان بین سه نفر از Ta Dinh Phong – Vuong Phi – Truong Ba Chi مقدار زیادی کاغذ و جوهر از مطبوعات مصرف می کند. حتی بدون گفتن این حرف ، بسیاری از مردم نیز می توانند تنش بین همسر سابق او و عشق جدید Tạ hnh Phong را ببینند.

به تازگی وب سایت سوهو ناگهان اطلاعاتی را در مورد یک شهروند اینترنتی گرفتار شده توسط Truong Ba Chi و Vuong Fi که همزمان در فرودگاه ظاهر شده بود ، ارسال کرد. این مرد فاش کرد که وقتی تروونگ با چی ظاهر شد ، وونگ فی بلافاصله بیرون آمد ، و مایل به دیدار با همسر سابق دوستش نبود.

Vuong Fi به طور تصادفی با Truong Ba Chi در فرودگاه ملاقات کرد ، بلافاصله از 1 جلوگیری کرد

اطلاعات مربوط به Truong Ba Chi و Vuong Phi در شبکه اجتماعی چین.

اگرچه او با Tạ hnh Phong است ، اما Vương Phi هرگز توسط قانون شناخته نشده است. در همین حال ، کونگ با چی اظهار داشت که او شخصیتی کاملاً واضح دارد. بسیاری از افراد اینترنتی حتی فکر می کردند که اگر وی در فرودگاه با وونگ فی ملاقات کند ، احتمالاً به استقبال عشق جدید شوهر سابق خود خواهد آمد. این اولین بار نیست که کاربران آنلاین می فهمند Truong Ba Chi همیشه یک نگرش لطیف نسبت به عشق جدید Ta Dinh Phong داشته است.

Vuong Fi بطور تصادفی با Truong Ba Chi در فرودگاه ملاقات کرد ، بلافاصله از 2 جلوگیری کرد

به ندرت از وونگ فی و تروونگ با چی نام برده می شود.

پیش از این ، Truong Ba Chi همچنین برای “عکسی که Vuong Phi با یکی از دوستان جنس مخالف گرفته است” بر روی “Like” کلیک کرد. اگرچه این یک رقابت بود که باعث شد همسر سابق وی تصمیم بگیرد پیراهن خود را از تنش در بیاورد ، او پس از طلاق زندگی ناراضی در پرورش یک کودک داشت ، اما تروونگ با چی هرگز ناراحتی خود را در خارج ابراز نکرد. بسیاری از مردم بر این باورند که تروونگ با چی ، با نادیده گرفتن تمام کینه های قبلی نسبت به شخصی به نام Tạ hnh Phong ، برخورد مسالمت آمیزی دارد.

وونگ فی بطور تصادفی در فرودگاه با تروونگ با چی روبرو شد و بلافاصله فرار کرد 3

Truong Ba Chi هنگامی که پست Vuong Phi را “پسندید” برای جلب توجه طرفداران حرکت کرد.

در صنعت سرگرمی چین ، داستان عشق Vuong Phi – Ta Dinh Phong – Truong Ba Chi همیشه توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است.

وونگ فی به طور تصادفی در فرودگاه با تروونگ با چی روبرو شد و بلافاصله فرار کرد 4

مثلث عشقی بین وونگ فی و تروونگ با چی همیشه مورد توجه طرفداران قرار گرفته است.

وونگ فی و تا دین فونگ رسماً اعلام کردند که در سال 2000 با هم قرار می گذارند. اگرچه در آن زمان انتقادات زیادی از طرفداران حتی علیه خانواده هایشان دریافت کردند ، اما آنها همچنان آهنرباهای چپ بودند. محکم به هم ببندید. حتی در آن زمان ، Ta Dinh Phong فقط 21 سال داشت ، اما او Vuong Phi را به عنوان شیئی تعریف کرد که می خواست با آن ازدواج کند. با امواج زیادی روبرو می شوند ، اما آنها هنوز هم یکدیگر را دوست دارند.

Vuong Fi بطور تصادفی با Truong Ba Chi در فرودگاه ملاقات کرد ، بلافاصله از 5 جلوگیری کرد

Vuong Phi و Ta Dinh Phong از سال 2000 عاشق یکدیگر بوده اند.

تا سال 2002 ، ناگهان زنی به نام تروونگ با چی در رابطه عاشقانه آنها ظاهر شد. در آن زمان ، رسانه های چینی گزارش دادند که Tạnh Phong شیفته جوانی شیرین Trương Bá Chi است ، بنابراین طولی نکشید که Vương Phi و Tạ hnh Phong از هم جدا شدند.

سپس Ta Dinh Phong به سرعت به Truong Ba Chi رفت تا معشوق خود را تحریک کند ، اما سه ماه بعد Vuong Phi عشق خود را پیدا کرد و پسر به سرعت Truong Ba Chi را ترک کرد و به سمت معشوق سابق خود دوید.

Vuong Fi بطور تصادفی با Truong Ba Chi در فرودگاه ملاقات کرد ، بلافاصله از 6 جلوگیری کرد

وی سپس با ترونگ با چی ازدواج مجدد کرد.

با این حال ، در سال 2003 ، وونگ فی ناگهان تصمیم گرفت که با عجله با Ly A Bang ازدواج کند. در سال 2005 ، وونگ فی رسماً همسر Ly A Bang شد و دختر کوچکش ، Ly Yen را به دنیا آورد. یک سال بعد ، تا دینگ فونگ ازدواج مخفی خود را با تروونگ با چی اعلام کرد.

با این حال ، در سال 2010 ، Ta Ding Fong و Truong Ba Chi ناگهان از هم جدا شدند ، حتی اگر دو پسر داشتند. سه سال بعد ، وونگ فی طلاق خود را از Ly A Bang اعلام کرد. پس از آن ، عشق عاشقانه Tạ Đình Phong و Vương Phi دوباره به حیرت بسیاری از مردم احیا شد.

Vuong Fi به طور تصادفی با Truong Ba Chi در فرودگاه ملاقات کرد ، بلافاصله از 7 جلوگیری کرد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *