وقتی Dui Mann مجبور شد کارت قرمز ناعادلانه ای دریافت کند ، مارشال MC VTV به داور فحش داد.

وقتی Dui Mann مجبور شد کارت قرمز ناعادلانه ای دریافت کند ، مارشال MC VTV به داور فحش داد.

[ad_1]

شب گذشته ، سحرگاه 3 سپتامبر ، مسابقه بین تیم ها ویتنام و عربستان سعودی با برتری میزبان به پایان رسید. اگرچه او 2 گل دریافت کرد ، اما کوانگ های هنوز در دقایق ابتدایی مسابقه در مقابل حریف عالی گل زد. این انگیزه ای است برای کمک به تیم با اعتماد به نفس و تقویت توانایی های خود.

لحظه غم انگیز هنگامی که Que Ngoc Hai از قاضی خواست تا مجازات Duy Manh را کاهش دهد (تصویر صفحه)

اما ناگوارترین چیز در این مسابقه ، از دست دادن ویتنام نبود ، بلکه وضعیت او بود دوی مانبه او باید 2 کارت زرد پیاپی (کارت قرمز) از داور آنتاشف ایلگیز دریافت می کرد ، به این معنی که بازیکن دانگ آن حق بازی را از دست می دهد و باید زمین را ترک کند.

MC Tran Ngoc

بسیاری از مردم با دیدن صحنه ای که مان “باند” برای لحظه ای آنجا را ترک می کند تصور می کنند که بازیکن به شدت مجازات می شود. بسیاری از افراد نظراتی را در مورد ابراز نارضایتی خود گذاشته اند که یکی از آنها باید به وضعیت احساسی MC Tran Ngoc زیبا در VTV اشاره کرد.

MC “Marshal” VTV به دلیل جریمه شدن Dui Man ، شوکه شده به قاضی واکنش نشان می دهد

او با عصبانیت یک جمله کوتاه نوشت: “داور دیوانه است ، دستان آنها در آنجا قطع شده است. خیلی احمق است.” با این حال ، در بخش نظرات ، مرد MC نیز نظری اضافه کرد: “نظر شما چیست! معلوم می شود که هنوز از آنها می ترسید t **”به بسیاری معتقدند که نظر تران نگوک به قضاوت داور قبل از بازی در فیس بوک اشاره دارد.

MC Tran Quang Minh نیز عصبانی است

واکنش MC Tran Ngoc مورد توجه بسیاری از کاربران اینترنت قرار گرفت و اکثر آنها از پنالتی سنگین داور ناامید شدند. مخصوصاً وقتی تصویر کاپیتان کئه نگوک های که برای درخواست “کاهش مجازات” برای هم تیمی هایش در حال تمام شدن است ، هواداران را ناراحت کرد.

نه تنها MC Tran Ngoc ، بسیاری از افراد مشهور نیز ناامیدی خود را از بازی صبح امروز ابراز کردند ، مانند MC Tran Quang Minh ، بازیگران Ta Anh Duc ، BB Tran …

MC

در مورد Dui Man ، مشخص است که پس از بازی او همچنین از هواداران عذرخواهی کرد. در حال حاضر ، خط وضعیت پدر فرد ده ها هزار احساس را جمع کرده است. بسیاری از مردم برای تشویق و دلداری دادن به Dui Man قبل از این حادثه ناگوار آمده بودند.

https://www.youtube.com/watch؟v=c42s68zGMX8

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *