وقتی برای دیدن معشوقه ای که هنوز بچه ها را حمل می کرد به مسافرخانه رفتیم ، همسر آمد تا آنها را بردارد و توسط شوهرش مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

وقتی برای دیدن معشوقه ای که هنوز بچه ها را حمل می کرد به مسافرخانه رفتیم ، همسر آمد تا آنها را بردارد و توسط شوهرش مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

[ad_1]

در این ویدئو ، زن و شوهر با آشکار کردن لباس ها ، روی تخت خانه پانسیون و کنار یک کودک کوچک حدود 1 ساله می نشینند.

پس از کشف اینکه کودک خردسال توسط شوهرش به مسافرخانه معشوقه برده شده است ، زن سعی می کند خشم خود را فرو بکشد و فرار می کند و به آرامی از شوهرش التماس می کند که کودک را به او تحویل دهد.

وقتی به مسافرخانه رفتم ، معشوقه ام را ملاقات کردم و کودک را حمل کردم ، همسرم آمد تا مرا تحویل بگیرد و شوهرم مورد ضرب و شتم قرار گرفت 1

وقتی خواهر همسر دست خود را بلند کرد و به او اشاره کرد ، معشوقه موفق شد با صدای بلند بگوید: “نه فقط … بیا خواهر ، این اتاق من است که آرام صحبت می کنم.”

گرچه او بسیار ناراحت بود ، اما می ترسید که فرزندش تحت تأثیر قرار گیرد ، عروس خانم با خونسردی به شوهرش گفت که فقط باید فرزندش را بدهد. شما فقط با “دوست دختر” می مانید و من به چیز دیگری احتیاج ندارم.

“من بچه را اینجا به تو دادم ، تو خیلی ملایم و مودبانه با من صحبت می کنی. من بچه را برای تو اینجا آورده ام ، تا بچه اینجا باشد ، من باید از کودک مراقبت کنم تا از دوست دخترم مراقبت کنم. تو بچه را بیاوری.” اینجا برای چی؟ شما را برای تبعید به اینجا آورده است؟

از فردا فرزندت را به تو می دهم ، پس آنچه می خواهم انجام دهم ، جایی که با دوست دخترم می روم حق من است “ – همسر در فیلم گفت.

وقتی به مسافرخانه رفتیم ، با معشوقه ای که بچه ها را حمل می کرد مواجه شدیم ، همسر آمد تا آنها را بردارد و توسط شوهرش مورد ضرب و شتم قرار گرفت 2

نه فقط “جوجه قاتل” از شوهرش ، جهمسر بیچاره هنوز مجبور است برای ادعای فرزندانش خود را حفظ کند

اگرچه زن تحقیر شد ، شوهر نه تنها از دادن کودک امتناع ورزید ، بلکه علی رغم گریه کودک ، به شدت دعوا کرد. زن آزارگر حتی کودک خود را روی تخت گذاشت و برای کتک زدن روی همسرش پرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *