وقتی از راننده خواسته شد ، یک هولیگان شد ، کارکنان ایستگاه BOT Ninh Xuan مورد حمله قرار گرفت

وقتی از راننده خواسته شد ، یک هولیگان شد ، کارکنان ایستگاه BOT Ninh Xuan مورد حمله قرار گرفت

[ad_1]

وقتی از راننده خواسته شود که باعث ایجاد ترافیک شود ، قلدر نیست

عصر 3 ژانویه ، در دفتر پلیس منطقه Thanh Xuan در هانوی ، وو نگوک لانگ (SN 1973 ، ساکن Thanh Xuan Trung) اعتراف کرد که آقای TA (ساکن 26 ساله هانوی) را ضرب و شتم کرده است بود این یادآوری به دلیل ایجاد ازدحام.

طبق گزارش آقای لانگ ، پس از درگیری با آقای TA ، لانگ به راه رفتن در لائو کای ادامه داد. در جلسه امشب ، پلیس همچنین افراد درگیر را به شهادت دعوت کرد.

اخبار حقوقی 24 ساعت: هنگامی که از شما خواسته می شود راننده راهزن می شود ، کارکنان ایستگاه Ninh Xuan BOT مورد حمله قرار می گیرند 1

پیش از این ، سرهنگ دوم دبیر Tuan Tuan ، رئیس پلیس منطقه Than Xuan (هانوی) ، گفته بود که این واحد وو نگوک لانگ را در لائو کای پیدا کرده است و هیچ اقدام قانونی علیه او انجام نداده است.

طبق گزارش مقتول ، حدود ساعت 9:00 شب 31 دسامبر ، در خیابان Khuat Duy Tien در Nguyen Xien (منطقه Thanh Xuan ، هانوی) ، یک ماشین تویوتا سیاه ، هیئت نظارت: 29C – 58395 از Long. کم کم باعث ازدحام وسایل نقلیه از جاده بالا به بزرگراه 3 می شود.

در آن زمان ، راننده TA (26 ساله ، ساکن هانوی) از اتوبوس پیاده شد تا به راننده یادآوری و توصیه کند. با این حال ، مرد طولانی فحش داد و از ماشین پیاده شد و با شکستگی بینی ، شکستگی دندان و بسیاری از جراحات دیگر او را زد. سپس آزارگر و همسر و فرزندانش رفتند ، ماشین لانگ توسط یکی از آشنایانش برده شد.

خانه هوآ: کارمند ایستگاه BIN ، نین ژوان چاقو خورده است

در تاریخ 3 ژانویه ، رهبر بزرگراه ملی Cico 501 BOT 26 (ایستگاه BOT Ninh Xuan ، کمون Ninh Xuan ، شهر Ninh Hoa ، Khanh Hoa) گفت که این واحد پرونده را به پلیس گزارش داده است. عضو ایستگاه به شدت مورد اصابت چاقو قرار گرفت و همزمان گزارشی را در مورد حادثه به کمیته مردمی استان خان هوآ ، شهر نین هوآ و اداره مدیریت راه III.3 ارسال کرد.

اخبار حقوقی 24 ساعت: هنگامی که از شما خواسته می شود راننده اراذل و اوباش می شود ، کارکنان ایستگاه Ninh Xuan BOT مورد حمله قرار می گیرند 2

به طور خاص ، عصر روز 2 ژانویه ، آقای NPQ (شخص محلی) با موتور آمد ، باعث ایجاد دردسر شد و آقای Nguyen Huu Khanh Ninh را به صورت مأمور امنیتی ایستگاه در لاین 4 (از خانه هوآ تا داک) زد. لاک الکل)

پیش از این ، در آگوست سال 2020 ، دو کارمند ایستگاه Bin Ninh Xuan ، آقای Le Ngoc Chanh و Le Nguyen Phuong ، نیز مجبور شدند به بخش اورژانس بروند زیرا آنها به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند. دو عامل جنایت ، نگوین تروانگ آن (24 ساله) و نگوین تروونگ ژوان (34 ساله ، ساکن شهرداری نین ژوان ، شهر نینگ هوآ ، کان هوآ) توسط پلیس استان هان هوآ تحت تعقیب قرار گرفتند و به جرم جرم دستگیر شدند. قتل.

دو گروه جوانان یک اتاق VIP را برای پرواز اجاره می کنند

در اواخر 3 ژانویه ، ناگهان پلیس دوک ترونگ (لام دونگ) نوار کارائوکه اداری Hoang Long ، دهکده Dai Ninh ، کمون Ninh Gia را بررسی کرد ، دو اتاق VIP با 16 سوژه را که از سوisc رفتار استفاده می کردند ، پیدا کرد. در اتاق VIP 5 ، در طول مطالعه قدرت عملکردی ، 11 جوان حضور داشتند که در موسیقی دیوانه وار مشغول بودند. پلیس یک بسته پلاستیکی حاوی پودر سفید ، دو قرص مشکوک به مواد مخدر و یک بشقاب برای استفاده از مواد مخدر را کشف و ضبط کرد.

اخبار حقوقی 24 ساعته: وقتی راننده از شما خواسته شود راننده قلدر می شود ، کارکنان ایستگاه Ninh Xuan BOT مورد حمله قرار می گیرند 3

در اتاق VIP 6 ، مقامات 5 نفر (3 زن و 2 مرد) را پیدا کردند که مواد مخدر مصرف می کردند. یک بشقاب مواد مخدر و یک کیسه پلاستیکی پودر سفید در این اتاق نگه دارید. افراد این داروها را داروهای خریداری شده برای استفاده عمومی اعلام کردند.

کار با پلیس ، در اتاق VIP 5 ، هو ترونگ هیو (SN 1989 ، ساکن کمون Ninh Gia ، منطقه Duc Trong) اعتراف کرد که 3.5 میلیون VND به Nguyen Mai Thanh Toan داده است (SN 1996 ، ساکن منطقه کمون Ninh Gia Duc Trong) 4 قرص اکستازی و 1 بسته کتامین برای کل گروه خریداری کرده است.

پلیس منطقه دوک ترونگ دستور بازداشت 5 نفر از جمله هو ترونگ هیو (SN 1989 ، ساکن کمون Ninh Gia) ، Nguyen Mai Thanh Toan (SN 1996 ، ساکن کمون Ninh Gia) ، Ho Ngoc Tung (SN 1982) را صادر کرد. ساکن کمون Ninh Gia) ، Hoang Thi Do (SN 1988 ، ساکن Luong Son ، استان Hoa Binh) ، Le Thi Kim Phuong (SN 1977 ، ساکن Phu Tan ، استان Giang) ، برای تحقیقات و توضیحات رفتار خرید. فروش ، نگهداری و استفاده غیرقانونی از مواد مخدر.

تحقیق در مورد علت سقوط نردبان وینچ ، باعث 3 کشته در Nge An

طبق مطبوعات ، رهبر 171 شرکت سهامی ساخت و نصب – نماینده پیمانکار ساختمانی Nghe. اداره دارایی گفت این واحد با مقامات در حال بررسی علت حادثه است. کلیه کارگرانی که در اینجا کار می کنند قرارداد کاری دارند ، این شرکت مستقیماً مدیریت و پرداخت حقوق می کند.

اخبار حقوقی 24 ساعته: هنگامی که از شما خواسته می شود راننده اراذل و اوباش می شود ، کارکنان ایستگاه Ninh Xuan BOT مورد حمله قرار می گیرند 4

در مورد وینچ که اتفاق افتاد ، رهبر شرکت گفت که از اوایل سپتامبر نصب شده و به بهره برداری رسیده است ، با تناژ 1 تن ، برای حمل و نقل مواد و حمل و نقل مردم. این وینچ توسط واحد دیگری استخدام می شود ، اما شرکت خودگردان و خودگردان است. قبل از استفاده کاملاً آزمایش شده است.

هویت قربانیان مرگ به شرح زیر بود: منطقه ین Than ، Nge An). علت مرگ این قربانیان به دلیل شوک چند ضربه ای در گردن ، قفسه سینه و شکم بود. هشت قربانی دیگر با شدت جراحات وارده در بیمارستان 115 Nghe An به طور فعال تحت درمان هستند.

در حال حاضر مقامات بیشتر در حال بررسی علت این پرونده هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *