وزارت بهداشت در حال آزمایش قرنطینه 7 روزه برای افرادی است که از اول ژوئیه 2 دوز واکسن دریافت کرده اند.

وزارت بهداشت در حال آزمایش قرنطینه 7 روزه برای افرادی است که از اول ژوئیه 2 دوز واکسن دریافت کرده اند.

[ad_1]

به تازگی ، معاون وزیر بهداشت دو ژوان توئین تصویب کرده است که دستورالعمل های انزوای پزشکی را برای جلوگیری و کنترل اپیدمی Covid-19 برای افراد ورودی آزمایش می کند.

بر این اساس ، موارد وارداتی که 2 دوز کامل واکسن Covid-19 دریافت کردند یا از Covid-19 بهبود یافتند ، نتیجه منفی آزمایش rRT-PCR برای SARS-CoV-2 و آزمایش آنتی بادی مثبت در همان روز دریافت کردند. پس از ورود به کشور فقط 7 روز باید در انزوا قرار بگیرند.

وزارت بهداشت از 1 جولای قرنطینه 7 روزه را برای افرادی که 2 دوز واکسن دریافت کرده اند آزمایش می کند
صبح روز 26 ژوئن ، ترافیک خارج از دروازه های دبیرستان Phu Tho (HCMC) در مقایسه با دو روز قبل بهبود یافته است. عکس: FB

دوره اجرای آزمایشی از 1 تا 30 ژوئیه در امکانات انزوا متمرکز در هتل ها ، متل ها و استراحتگاه های Quang Nin است. شرکت کنندگان داوطلبانه کلیه هزینه ها را پرداخت می کنند.

وزارت بهداشت به وضوح تصریح کرده است که افرادی که وارد کشور می شوند گواهی واکسیناسیون کامل علیه Covid-19 صادر شده توسط مقامات صالح در کشوری که واکسن در آن تجویز می شود (این واکسن باید توسط WHO یا CDC آمریکا ، داروهای اروپایی تأیید شود) یا ویتنام ، دارای مجوز برای استفاده).

وزارت بهداشت خلبانان قرنطینه 7 روزه را برای افرادی که از اول ژوئیه 2 دوز واکسن دریافت کرده اند ، خلبان می دانند
از 1 ژوئیه ، تمام مسافران ورودی به ویتنام ، اگر 2 دوز واکسن Covid-19 داشته باشند یا از Covid-19 بهبود یافته باشند ، فقط 7 روز باید جدا شوند. عکس: TN

در زمان ورود ، آخرین دوز واکسن باید حداقل برای 14 روز و بیشتر از 12 ماه تزریق شود. برای افراد آلوده به Covid-19 ، باید گواهی بهبودی از بیماری توسط مقام صالح کشور درمان کننده صادر شود. زمان ترخیص از بیمارستان تا تاریخ پذیرش نباید بیش از 12 ماه باشد.

طبق گفته وزارت بهداشت ، پس از اتمام انزوای متمرکز 7 روزه ، این موارد به مدت 7 روز دیگر در خانه جدا می شوند. این آیین نامه برای افرادی که کمتر از 14 روز به ویتنام وارد می شوند اعمال نخواهد شد.

وزارت بهداشت خلبانان قرنطینه 7 روزه را برای افرادی که از اول ژوئیه 2 دوز واکسن دریافت کرده اند ، خلبان می دانند
طبق گفته وزارت بهداشت ، سفرهای رسمی مهمانان دیپلماتیک به ویتنام از طرح استقبال مصوب وزارت امور خارجه و آژانس های مرکزی پیروی می کند. عکس: VNE

در موارد دیگر ، انزوا متمرکز 14 روزه همچنان در سایتهای تحت کنترل ارتش اعمال می شود که به دلیل مقررات فعلی 7 روز کاهش می یابد. پس از پایان کار ، عایق بندی خانه را برای 14 روز دیگر ادامه دهید.

برای موارد خاص ورود ، از جمله بازگشت هیئت های خارجی به ویتنام ، مهمانان دیپلماتیک و رسمی نیز تحت اقدامات جداسازی جدید قرار دارند.

به طور خاص ، اعضای مأموریت های خارجی که از معاونان وزیران برمی گردند و معادل آن یک بار قبل از رفتن به مأموریت و 3 بار پس از بازگشت به خانه آزمایش rRT-PCR (اولین بار در روز ورود ، بار دوم در روز ورود اولین بار) در روز ورود ، اولین بار در روز ورود ، اولین بار در روز ورود ، اولین بار در روز ورود ، اولین بار در روز ورود ، اولین بار در روز ورود ، بار دوم). 2 روز جمعه و 3 روز چهاردهم).

اگر نتایج منفی باشد ، نباید در معرض انزوای پزشکی قرار بگیرند ، بلکه از زمان ورود به مدت 14 روز بر روی سلامتی خود نظارت داشته و پیام 5K را اجرا می کنند. این مقرره همچنین در صورت دریافت دو دوز واکسن یا بهبودی از Covid-19 ، در مورد اعضای هیئت نیز اعمال خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *