وزارت امنیت عمومی کولی های لو را دستگیر و تیرانداز Duong Min Tuen را بازداشت کرد

وزارت امنیت عمومی کولی های لو را دستگیر و تیرانداز Duong Min Tuen را بازداشت کرد

[ad_1]

وزارت امنیت عمومی رئیس باند های های لو را دستگیر کرد

طبق اخبار جوانان ، در تاریخ 7 ژانویه ، اداره پلیس جنایی ، وزارت امنیت عمومی ، گفت که این واحد به تازگی با باندها جنگیده و باند ها را سازماندهی کرده است ، قماربازی ، قمار سیار و اسلحه نظامی در اختیار داشته است. در منطقه هم مرز با شهر هانوی و استان هوآ بین.

این کازینو با همکاری دو گروه تبهکار به رهبری Vu Ngoc Trung (SN 1981 ، یعنی “محله” Trung ، دارای 2 سابقه کیفری) و یک گروه از Mai Hong Hai (SN 1973 ، یعنی Hai) اداره می شود lu ، دارای 2 سابقه کیفری) رهبر است.

اخبار حقوقی 24 ساعت: وزارت امنیت عمومی رئیس باند را دستگیر کرد

سرگردان های لو لو. عکس روشنفکران جوان

در میان آنها ، های لو یک شی مجرمانه پیچیده محسوب می شود ، متخصص در جمع آوری بدهی ، حفاظت از زمین ، پیشنهادات زمین …

با گسترش تحقیقات ، آژانس پلیس رفتارهای مربوط به قمارهای های لو را با دامادش ، نگوین مین پسر (SN 1986) روشن کرد. Le Ngoc Ha (SN 1980 ، یعنی “لی”) ؛ نگوین وان دونگ (SN 1991) ؛ Luu Huu Huy (SN 1982)

توپچی را موقتاً در ماشین Duong Min Tuen نگه دارید

به گزارش VTC News ، Duong Min Tuen در پرونده “نفرین مقدس” مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در تاریخ 7 ژانویه ، پلیس استان Hai Duong گفت که این واحد در حین تیراندازی یک نفر را به طور موقت بازداشت کرده است.

اخبار حقوقی 24 ساعته: وزارت امنیت عمومی رئیس باند را دستگیر کرد

لعنت مقدس Duong Min Tuen. عکس توسط اخبار VTC

پلیس استانی های دو دونگ دریافت كه علت این حادثه فوق الذكر “نفرین مقدس” Duong Min Tuyen بوده و عامل آن با یكدیگر درگیری داشته و به طور مكرر در رسانه های اجتماعی فحش و مشاجره كرده است.

در تاریخ 4 ژانویه ، دو مرد با دانستن اطلاعات Duong Min Tuyen در مورد های Duong ، با موتورسیکلت به ملاقات رفتند و سپس تیراندازی صورت گرفت.

صبح زود 5 ژانویه ، Duong Min Tuen برای کار در اداره پلیس منطقه Tan Mien حضور یافت.

قضاوت با توجه به شی of آتش سوزی در خانه ، که باعث 5 کشته در شهر هوشی مین شد

به گفته لائو دونگ ، روزنامه گیائو تونگ ، در تاریخ 7 ژانویه ، دادگاه مردمی شهر هوشی مین انتظار می رود دادگاهی برای متهم نگوین هوو فوك (SN 1982 ، ساكن منطقه 9 ، شهر هوشی مین) به اتهام قتل. و اموال موجود در خانه در حال سوختن را تخریب و 9 نفر را در منطقه 9 به قتل رساند.

به گفته شهر هوشی مین VKSND ، متهم Phuoc به دلیل انگیزه های ناپسند قتل در پرونده قتل 2 یا بیشتر از افراد ، از نوع گانگستر را انجام داد.

هویت قربانیان در خانواده ای که در آتش سوزی فوکو کشته شد Le Thi H (متولد 1950) ، Le Thi Tuyet M (متولد 1976 ، دختر خانم H) ، Le Hoang Th (متولد 1980) بود. . ، پسر خانم H) ، Le Hoang Tr (متولد 1978 ، پسر خانم H.) و Tran My H. (متولد 1990 ، همسر آقای Th.).

مردی که بیش از 1000 گیاه شاهدانه در مزرعه کاشته است باید به جرم ارتکاب بازداشت شود

صبح امروز (6 ژانویه) ، پلیس منطقه Ea H’leo ، استان داک لک ، دستور بازداشت علیه نگوین ون بائو 40 ساله را که در بندر Thanh Cong ، شهر Buon Ma Thuot ، استان داک لک زندگی می کند ، صادر کرد. برای تحقیق در مورد “مزارع شاهدانه غیرقانونی”.

قبل از آن ، بعد از ظهر (4 ژانویه) ، از طریق کار بر روی گرفتن وضعیت زمین

اخبار حقوقی 24 ساعت: وزارت امنیت عمومی رئیس باند را دستگیر کرد

در سطح پایین ، تیم پلیس اقتصادی پلیس Ea H’leo با هماهنگی پلیس کمون Ea Nam برای بازرسی ناگهانی از مزرعه Nguyen Van Bao در دهکده 5A ، کمون Ea Nam ، تعداد زیادی از گیاهان شاهدانه را رهگیری کرد ستون ها.

با شمارش ، پلیس دریافت که 1012 گیاه شاهدانه سبز ، 80 سانتی متر تا 1.2 متر و سایبان 30-40 سانتی متر عرض رشد کردند.با همکاری پلیس ، بائو در ابتدا اعتراف کرد که شخص دیگری در شهر Buon Ma Tuot بذر را برای پرندگان تولید کرد. در طی مراحل کاشت ، بائو بیش از 1000 درخت تکثیر و کاشت می کند. پلیس منطقه Ea H’leo تمام درختان را برای تخریب مطابق با مقررات از بین برد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *