وزارت آموزش و پرورش تکرار می کند و توصیه می کند که افراد محلی کودکان پیش دبستانی را به صورت آنلاین آموزش ندهند

وزارت آموزش و پرورش تکرار می کند و توصیه می کند که افراد محلی کودکان پیش دبستانی را به صورت آنلاین آموزش ندهند

[ad_1]

اگرچه بر اساس گزارش های بخش های آموزش و پرورش ، تحت تأثیر اپیدمی Covid-19 قرار دارد ، اما تاکنون دانش آموزان و دانش آموزان کلاس 12th این برنامه را به پایان رسانده اند و تمرکز خود را برای آماده سازی برای فارغ التحصیلی متمرکز کرده اند.

اکثر شهرک های کشور طبق شرایط برنامه سال تحصیلی 2020-2021 وزارت آموزش و پرورش ، اتمام سال تحصیلی قبل از 31 مه را تضمین می کنند.

وزارت آموزش و پرورش بار دیگر تأكید كرد و پیشنهاد كرد كه افراد محلی به بچه های پیش دبستانی به صورت آنلاین آموزش ندهند
معلمان پیش دبستانی فقط باید والدین را در مورد نحوه نگهداری و تربیت فرزندانشان در خانه راهنمایی کنند. عکس: ارتش خلق

با توجه به وضعیت پیچیده همه گیر ، وزارت آموزش و پرورش همچنان از روسای کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی می خواهد تا اداره آموزش و پرورش و وابستگان آن را برای درک آینده آموزش و بررسی دانش آموزان راهنمایی کنند. .

در رابطه با آموزش پیش دبستانی ، وزارت بار دیگر تأكید و پیشنهاد كرد كه آموزش آنلاین برای كودكان سازماندهی نشود ، بلکه والدین برای مراقبت و آموزش كودكان در خانه حمایت و راهنمایی شوند.

وزارت آموزش و پرورش تکرار می کند و توصیه می کند که افراد محلی به کودکان در پیش دبستانی به صورت آنلاین آموزش ندهند
یک بار دیگر ، وزارت آموزش و پرورش بار دیگر تکرار کرد و پیشنهاد کرد که مردم محلی آن را کاملاً بپذیرند تا کودکان پیش دبستانی مجبور به تحصیل در اینترنت نباشند. تصاویر

برای دانش آموزان کلاس 1 ، گروه ها بر روی هدایت تکمیل برنامه برای سال تحصیلی تمرکز دارند تا یک ارزیابی یک ساله به موقع از اجرای برنامه آموزش عمومی برای سال 2018 را تحت رهبری وزارت آموزش و پرورش سازمان دهند.

مدارس به خوبی برای دانش آموزان کلاس دوازدهم آماده شده اند تا در امتحانات پایان دوره در راستای ترکیبی از آموزش حضوری و آنلاین مطابق با شرایط واقعی محلی آماده شوند.

در صورتی که دانش آموزان از F1 ، F2 طبق مقررات قرنطینه شوند ، آنها نیاز به توجه ویژه ، تشویق ، پشتیبانی دارند و می توانند به صورت آنلاین در امتحان آزمون شرکت کنند.

مکان ها باید هر دانش آموز را بررسی و مشخص کنند و سناریوهای خاصی را برای اطمینان از ایمنی همه دانش آموزان شرکت کننده در آزمون فارغ التحصیلی دبیرستان 2021 در زمینه اپیدمی Covid-19 تهیه کنند.

برای برخی از شهرک ها که وضعیت Covid-19 پیچیده است ، دانش آموزان نمی توانند برای تکمیل سال تحصیلی به مدرسه بروند ، وزارت آموزش و پرورش به وزارت آموزش و پرورش گزارش می دهد و رئیس کمیته های مردمی استان ها و شهرها. شهرداری ها مستقیماً تابع دولت مرکزی هستند كه زمان ترك مدرسه و مدت زمان تمدید سال تحصیلی بعد از 31 مه را مطابق با شرایط و مقررات واقعی تعیین می كنند.

وزارت آموزش و پرورش همچنین پیشنهاد کرد که این شهرک ها بلافاصله معلمان ، معلمان و دانش آموزان را تشویق و تشویق کنند تا برای غلبه بر مشکلات ، با توجه ویژه به معلمان ، مربیان و دانش آموزان ، تلاش کنند. دانش آموزان F1 و F2 طبق آیین نامه قرنطینه می شوند. از اتمام سال تحصیلی 2020-2021 اطمینان حاصل کنید و طبق برنامه ریزی شده آزمون فارغ التحصیلی دبیرستان را در سال 2021 انجام دهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *