وانگ مای هونگ مردم را از این لباس “خجالت” می کشد و خود را Ngoc Trin معرفی می کند

وانگ مای هونگ مردم را از این لباس “خجالت” می کشد و خود را Ngoc Trin معرفی می کند

[ad_1]

به تازگی ، وانگ مای هونگ قبل از ورود به 2021 جدید ، در پایان سال سفر آرامش بخشی داشت. خواننده متولد هانوی باعث سرخ شدن مردم شد زیرا لباس او در هنگام عکس گرفتن در ساحل کمتر از Ngoc Trin بود. .

به ویژه وانگ مای هونگ زاویه هایی برای قرار دادن چهره خود در زیر لنز دارد. دیده می شود که پس از یک دوره کاهش وزن ، رشد خواننده متولد 1994 ، بدون تعدیل به طور فزاینده ای استاندارد است.

وانگ مای هونگ مردم را می سازد

وانگ مای هونگ با لباس های جسورانه و حالت های برافروخته مردم را خجالتی می کند. عکس اینترنتی

زیبایی وانگ مای هونگ طرفداران را تحسین کرد: “خیلی زیبا ، خانم هونگ آسمان هرگز وانگ مای هونگ را بسیار زیبا ندیده بود. بهتر و زیباتر ، او خیلی خوب لاغر شد. راز را با یک خواهر کوچک لاغر و زیبا به اشتراک بگذارید … “.

>> همچنین مشاهده کنید: کمدین هوی لین توسط پسرش به فرزندی پذیرفته شد تا ماهیت و رفتار واقعی او را در زندگی واقعی آشکار کند.

وانگ مای هونگ یکی از ستاره هایی است که در سنین پایین هاله را لمس می کند. وانگ مای هونگ با شروع یک خانواده با سابقه و شرایط هنری ، از ورود به تجارت نمایش تعجب نکرد.

وانگ مای هونگ مردم را می سازد

وانگ مای هونگ جنسی می کند. عکس اینترنتی

کار وانگ مای هونگ کاملاً روان و لطیف بود ، در حالی که خواننده مشکلی با هکرهایی که در خانه های خود ویدیوهای خصوصی پخش می کنند نداشت. نه تنها این ، فیلم وانگ مای هونگ با دوست پسرش منتشر شد. این حادثه باعث شد وانگ مای هونگ به شدت ترسیده و شوکه شود.

>> بیشتر ببینید: اندکی پس از طلاق ، Thanh Thanh Hien با یک مرد عجیب در فرودگاه ظاهر شد

در مواجهه با یک شوک بی سابقه ، وانگ مای هونگ بسیار گیج بود و حتی عمیق فکر می کرد. با این حال ، با تشویق خانواده و همکارانش ، چندی پیش ، خواننده به شدت بازگشت. بازگشت پر سر و صدا وانگ مای هونگ مورد حمایت عمومی قرار گرفت.

وانگ مای هونگ مردم را از لباس خجالت می کشد و خود را Ngoc Trinh 3 معرفی می کند

پس از یک فیلم پر سر و صدا در خانه ، وانگ مای هونگ با اعتماد به نفس بلند شد. عکس اینترنتی

در داستان عاشقانه ، وانگ مای هونگ ادعا می کند عاشق است و نمی تواند بدون عشق زندگی کند. به همین دلیل خواننده عشق بسیار شیرینی را تجربه کرده و همچنین پر از اشک است. پس از این حادثه ، وانگ مای هونگ خودش را با یک دوست پسر جدید آشکارا نشان داد. با این حال ، خواننده اصلی هانوی هویت معشوق جدید خود را فاش نکرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *