والدین هنرمند فقید وانگ کوانگ لانگ احساسات خود را هنگام تشییع جنازه فرزندشان به اشتراک گذاشتند

والدین هنرمند فقید وانگ کوانگ لانگ احساسات خود را هنگام تشییع جنازه فرزندشان به اشتراک گذاشتند

[ad_1]

در اول ژانویه 2021 ، مراسم تشییع جنازه خواننده فقید وان کوانگ لانگ در ویتنام در Giac Ngo Pagoda (منطقه 10 ، شهر هوشی مین) برگزار شد. طبق گزارش خانواده ، مراسم دعا و خاکسپاری از ساعت 9:30 تا 10:00 انجام می شود ، این دیدار در ساعت 10:45 تا 13:00 همان روز انجام می شود.

در هنگام مراسم دعای عزاداری فوق العاده و پر جنب و جوش ، پدر هنرمند فقید وانگ کوانگ لانگ با اشتیاق به اشتراک گذاشت: “من اغلب به پدر و مادرم زنگ می زنم ، والدینم همیشه در ذهن من هستند زیرا من نمی توانم از فرزندم مراقبت كنم. به گفته عمو تام ، من قبل از مرگ كلمات بسیار ناراحت كننده ای داشتم:” مشكل برای همسر و فرزندانت. 20 سال ، اکنون دلم برای همسر و فرزندانم نیز تنگ شده است ، اما کاری نمی توانم انجام دهم. “به طور غیر منتظره ، این آخرین سخنان پسرم قبل از مرگ او است.”

والدین هنرمند فقید وانگ کوانگ لانگ احساسات خود را در مراسم خاکسپاری فرزندشان به اشتراک گذاشتند 1

پدر بیولوژیکی خواننده وان کوانگ لانگ آخرین صحبت های پسرش را بیان می کند. عکس از Kenh14

همچنین در این مراسم خاکسپاری ، مادر وانگ کوانگ لانگ نیز احساسات خود را به اشتراک گذاشت: “من مادر وان کوانگ لانگ هستم ، از همه شما متشکرم. من خیلی زود با آرزوها و آرزوهایی که باید برآورده کنم خیلی زود است. هر روز وقتی من کار می کنم به مادرم اعتماد می کنیم ، من اغلب به فرزندانم اعتماد دارم ، اکنون کسی نیست که آنچه را که از فرزندانم می خواهم ، مادرم و من تماس بگیریم. آنها قبلاً به هم نزدیک بودند اما اکنون بسیار دور هستند.

والدین هنرمند فقید وانگ کوانگ لانگ در هنگام تشییع جنازه فرزندشان احساسات خود را به اشتراک گذاشتند

مادر این هنرمند نیز بخشی تأثیرگذار دارد.

علاوه بر این ، مادر ون کوانگ لانگ با اشتیاق در مورد عدم امکان بازگشت جسد به NA متوفی اظهار داشت: “خانواده من واقعاً می خواستند جسد وان کوانگ لانگ را پس دهند ، اما آنها نتوانستند زیرا ما به دلیل فرزندم جامعه را تهدید می کردیم. همه می خواهند برای آخرین بار فرزند خود را ببینند ، اما در شرایط فعلی ، …”.

در طول مراسم فوق العاده دعا ، بسیاری از هنرمندان نیز برای خداحافظی از هنرمند فقید وانگ کوانگ لانگ مانند آنگ هوانگ فوک ، لام تروونگ ، Duong Ngoc تایلند ، ویت هونگ ، … مراسم فوق العاده دعا و زندگی تشییع جنازه به پایان رسید ، همسرش منفجر شد در گریه صدای هق هق گریه و تصویر سه کودک با پیراهن های سفید ، روسری و عزاداری برای پدرشان همه را ناراحت کرد.

والدین هنرمند فقید وانگ کوانگ لانگ احساسات خود را هنگام تشییع جنازه فرزندشان به اشتراک گذاشتند 3

مراسم فوق العاده دعا و مراسمی برای دیدار از وان کوانگ لانگ به همراه خانواده و برخی از دوستان نزدیک با خواننده. دانش عکس بصورت آنلاین

خواننده وانگ کوانگ لانگ در 29 دسامبر در ایالات متحده درگذشت و باعث غرق شدن همکاران ، دوستان و مردم شد. صبح روز 31 دسامبر ، نماینده خانواده خواننده ، وانگ کوانگ لانگ ، مراسم ترحیم و همچنین اطلاعاتی درباره مراسم خاکسپاری وی را در حضور دوستان ، همکاران و طرفداران اعلام کرد.

والدین هنرمند فقید وانگ کوانگ لانگ احساسات خود را در مراسم خاکسپاری فرزندشان به اشتراک گذاشتند 4

مراسم ترحیم مراسم تشییع جنازه هنرمند فقید وان کوانگ لانگ در ویتنام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *