واقعاً عمل پرتاب 30000 بسته قرمز پس از حمل تابوت مرد جوان با خوک سوخاری را خراب کرد

واقعاً عمل پرتاب 30000 بسته قرمز پس از حمل تابوت مرد جوان با خوک سوخاری را خراب کرد

[ad_1]

در مراسم ازدواج زوجین ، پاکت قرمزهایی که توسط خانواده دختران و پسران رد و بدل شده است ، حالت خوش شانسی برای هر دو تیم است. میزان پول در هر سبک پول خوش شانس معمولاً از قبل توافق می شود و کم و بیش به شرایط اقتصادی هر خانواده بستگی دارد.

اخیراً در شبکه های اجتماعی ، تصویر مرد جوانی که لباس او و دائی قرمز پوشیده بود ، ناگهان پاکت های قرمز را به سمت طرف بازجویان پرتاب کرد. طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با این فیلم ، مقدار تابوت فقط 30،000 VND بود. شاید به دلیل اینکه خیلی کوچک بود ، مرد جوان نگرشی ناامید و ناراضی از خود نشان داد و برای انداختن پاکت قرمز اقدام کرد.

پس از حمل تابوت خوک سوخاری یک جوان 1 ، واقعاً به خاطر پرتاب 30000 بسته قرمز خراب شد

واقعاً برای پرتاب 30000 بسته قرمز پس از حمل تابوت خوک برشته شده یک جوان بسیار بد است

پسر وقتی متوجه مقدار کمی داخل آن شد ، پاکت قرمز را انداخت

بسیاری از نظرات ضد و نقیض قبل از اقدامات مردان جوان ابراز شده بود. برخی افراد این نگرش را محکوم می کنند و می گویند کم و بیش پول مهم نیست زیرا این مقدار فقط نمادین است. اگر موافق کمک به عروس – داماد نباید کم و بیش حساب کند.

در بخشی دیگر آمده است که حتی پول خوش شانس نیز نباید چنین باشد ، زیرا امروز حداقل پاکت قرمز باید 50،000 VND ، نه 30،000 VND را ترک کند.

قبل از توجه بسیاری از کاربران شبکه برای اقداماتشان ، شخصی که ویدیو را پست کرده اخیراً صحبت کرده است. بر این اساس ، Quoc Bao – شخصیت این ویدئو گفت که او فقط صحنه پرتاب بسته های قرمز را تکرار می کند. در ابتدا ، توافق نامه بین گروه تابوت و طرف خدمات 200،000 VND / نفر بود ، اما هنگامی که او به پاکت برگشت ، فقط 100،000،000 بود ، بنابراین او نمی توانست از ضرر جلوگیری کند.

واقعاً برای مرد جوانی که 30 هزار بسته قرمز پس از حمل تابوت بو داده پرتاب می کند ، خراب شد

مجری مرد در این ویدئو گفت که او فقط بازیگری می کرد

برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر ، کوک بائو گفت که او و دوستانش باید از مدرسه استراحت کنند ، بیش از 40 کیلومتر از منطقه نام تروک تا منطقه تروک نین (نام دین) را طی کنند و یک خوک سنگین حمل کنند. از ابتدای سفر ساعت 12:15 بعدازظهر تا 16:00 بعدازظهر بود.

در حال حاضر ، این تصاویر همچنان مورد توجه تعداد زیادی از کاربران شبکه قرار دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *