هیون بن و سین یه جین قبل از 2 شاهد روشن از جلسات روزانه بی زبان ماندند

هیون بن و سین یه جین قبل از 2 شاهد روشن از جلسات روزانه بی زبان ماندند

[ad_1]

از آن به بعد وقتی در جایی که هستی فرود می آیی سرانجام ، طرفداران با شور و شوق قایق را هل دادند تا هوین بین و سون یه جین را به یک زوج واقعی تبدیل کنند. در اینجا شواهد مهمی وجود دارد که آنها نمی توانند انکار کنند قبل از اینکه توسط دیسپچ برای دوست یابی مشخص شود.

سون یه جین و هیون بین با هم به یک سوپرمارکت در لس آنجلس آمریکا می روند

هیون بن و سین یه جین قبل از 2 دلیل واضح از دوست یابی

هیون بن و سون یه جین با هم به سوپرمارکت در آمریکا می روند. عکس: اینترنت

در 10 ژانویه 2019 شایعه شد که هیون بن و سین یه جین بیرون می روند ، حتی با هم در لس آنجلس آمریکا سفر می کنند. با این حال ، هنگامی که خبر منتشر شد ، زن و شوهر فرود در جایی که او است بلافاصله تکذیب شد. آنها تأیید کردند که سون یه جین به تنهایی به ایالات متحده سفر می کند ، در حالی که هیون بن برای مدیریت برنامه های کاری و امور شخصی به ایالات متحده می رفت. با کمال تعجب ، امروز صبح این دو در معرض یک سری عکس بودند که با هم به سوپرمارکت می روند. این بار ، نمایندگان هر دو کشور اعتراف کردند که هیون بن و سون یه جین در واقع در ایالات متحده ملاقات کرده اند ، اما همچنان داستان عشق را انکار می کنند.

پس آنها چه دلیلی برای قانع کردن هواداران آوردند؟ VAST Entertainment ، آژانس هیون بین ، رسماً اظهار داشت: “ما دوباره با هیون بن بررسی کردیم و متوجه شدیم شایعات همسریابی نادرست است. او قبلاً فهمیده بود که سین یه جین به آمریکا آمده است ، بنابراین او و آشنایانش به اینجا آمدند. آنها با هم خرید می کنند اما تحریف شده است. آشنایان دیگری نیز در این سوپرمارکت وجود دارند. به نظر می رسد این دو هنرمند دوستان نزدیک هم سن و سال هستند ، بنابراین این سوerstand تفاهم رخ داده است. این حادثه اغراق آمیز بود زیرا هر دو پسر ین جین و هیون بن از نظر مردم بودند. واقعیت این است که آنها ملاقات می کنند “

با این حال ، توضیحات این شرکت هواداران را قانع نکرد ، زیرا قبل از آن زوج های زیادی بودند که از تکنیک جلسات با آشنایان برای پنهان نگه داشتن چشم مردم استفاده می کردند.

سین یه جین بارها روی عکس “هیون بن” در شبکه های اجتماعی کلیک کرد

هیون بن و سین یه جین قبل از 2 دلیل واضح از دوست یابی به عنوان روز 2

بلافاصله پس از پایان 56 جایزه هنری Baeksang ، Son Ye Jin با فشار دادن دکمه Like مانند عکسهای Hyun Bin که فقط در مدت زمان 2 ساعت در حساب کاربری به روز شده بودند ، جنجال ایجاد کرد. اینستاگرام آن را دوست دارد. طبق آمار هواداران ، زن رهبری می کند فرود در جایی که او است مثل 40 عکس از هوین بین.

لازم به ذکر است عکسهایی که سون یه جین ترجیح می دهد بیشتر عکسهای او و هیون بین است. اقدامات وی باعث شد کاربران شبکه به این نتیجه برسند که این “اعتراف غیرمستقیم ظریف” سون یه جین در دیدار با او و هیون بین بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *