هیون بن و سین یه جین فیلم جعلی درباره عشق واقعی را رسماً تأیید کردند و احتمال عشق را آشکار کردند

هیون بن و سین یه جین فیلم جعلی درباره عشق واقعی را رسماً تأیید کردند و احتمال عشق را آشکار کردند

[ad_1]

سرانجام ، پس از پاسخ ندادن 7749 ، سرانجام هیون بن و سون یه جین پس از نمایش دوست یابی به طور رسمی صحبت کردند. در حال ارسال.

هیون بن و سین یه جین رسماً

سون یه جین و هیون بن فاش کردند که آنها امروز صبح از دیسپچ ملاقات می کنند

هیون بن و سین یه جین با افشای داستان عشق 2

بر این اساس ، صبح روز اول سال جدید در اول ژانویه 2021 ، وقتی دیسپچ در مورد هیون بن و سون یه جین صحبت کرد ، مردم شوکه شدند. گفته می شود که این زن و شوهر 8 ماه است که یکدیگر را می شناسند و اغلب در گانگون با هم گلف بازی می کنند.

پس از بیش از نیمی از روز سکوت ، دقیقاً در ساعت 13:00 ، شرکت کره ای زمان ast Entertainment و MSTeam Entertainment – شرکت مدیریتی زوج انگلیسی Landing در بریتانیای کبیر ، اطلاعات فوق را بصورت رسمی درست تشخیص داد.

هیون بن و سین یه جین رسماً

هر دو شرکت گفتند: “هیون بن و سین یه جین از طریق” فرود در انگلیس “رابطه عاشقانه ای ایجاد کردند و از زمان پایان درام ، آنها عاشقانی شدند که احساسات خوبی نسبت به یکدیگر داشتند.”. به همین دلیل این دو شرکت همچنین انتظار دارند که مردم از این زوج حمایت کنند.

پیش از این ، شایعات مربوط به این دو نفر بارها ظاهر شده بود ، بنابراین تأیید رسمی رابطه آنها بیش از حد باعث تعجب مردم نشد ، اما هیجان به شدت افراط شد ، زیرا سرانجام این زوج زیبا نیز دور هم جمع شدند.

هیون بن و سین یه جین با افشای یک داستان عاشقانه

بیشتر طرفداران از قلب و عروق خود از این زوج زیبا حمایت می کنند. گفته می شود که آنها بیش از حد زیبا هستند ، گاهی اوقات از لحاظ ظاهر ، شهرت و سن شباهت های زیادی دارند و نمی توانند به ازدواج فکر کنند. در حال حاضر ، تمام اطلاعات مرتبط برای طرفداران بسیار جالب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *