هیون بن برای مدت طولانی با پدر و مادر سین یه جین شروع به کار کرد ، طرفداران برای عروسی تشویق کردند

هیون بن برای مدت طولانی با پدر و مادر سین یه جین شروع به کار کرد ، طرفداران برای عروسی تشویق کردند

[ad_1]

به محض تأیید اطلاعات مربوط به هیون بن و سون یه جین توسط خودی ، طرفداران هر دو بسیار هیجان زده شدند. بسیاری از مردم شروع به تصور یک عروسی رویایی از زوج “دیوار زیبایی” صنعت سرگرمی کره کردند. حتی اخیراً ، ایلیو شینمون اطلاعاتی را از یك متخصص املاك و مستغلات در گرانترین زمین سئول ، هانام دونگ منتشر كرد كه پدر و مادر هیون بن تقریباً قرارداد خرید ویلا را امضا كرده اند. اینجا ویلا لوکس. این مرد شنید که اینجا خانه عروسی هیون بن و سون یه جین خواهد بود. اما پس از آن معامله شکست خورد.

شواهد زیادی وجود دارد که هیون بن پدر و مادر پسر یه جین را برای مدت طولانی آزاد کرده است ، طرفداران منتظر عروسی هستند 1

معلوم شد که هیون بن و سو یه جین در اولین روز سال جدید قرار دارند. عکس: اینترنت

با این حال ، مدت زمانی که هیون بن و سون یه جین با هم رابطه برقرار کرده اند هنوز هم مورد بحث و جدل طرفداران است. طبق شواهد دیسپچ ، این دو فقط حدود 8 ماه است که با هم قرار دارند. به تازگی ، با این حال ، در یک گروه معروف Kbiz عکس هایی از Huyn Bin و Sin Ye Jin را منتشر کرد که با پدر و مادر بازیگر زن به یک رستوران رفته بودند. این در سال 2019 اتفاق افتاد و اگر این خبر صحت داشت ، مدتها پیش آنها منتشر می شدند.

شواهدی وجود دارد که هیون بن پدر و مادر سین یه جین را برای مدت طولانی آزاد کرده است ، طرفداران منتظر عروسی 2 هستند

سپس گزارش شد که هیون بن “خانواده دختر” را ایجاد کرده است. عکس: اینترنت

پس از بحث توسط دیسپچ ، صبح روز 1 ژانویه ، آژانس هیون بن و سون یه جین تایید کردند. پس از آن ، پسر یه جین خود نیز رسما اعتراف کرد. “یک سال جدید درخشان فرا رسیده است اولین باری که در حضور شما ظاهر می شوم ، خبری از کار نیست ، بلکه از زندگی شخصی است ، چرا من خیلی شرمنده ام. اوه … اوه … بله ، همین. گرچه نمی دانم چه بگویم ، اما فکر می کنم هنوز هم باید چیزی به شما بگویم. احساس خیلی خجالتی و عجیبی دارم. “ زیبایی شرمنده اعتراف کرد دیده می شود که این یک عمل عاقلانه است ، زیرا وقتی چیزی توسط Dispatch آشکار شد ، هنرمند باید آن را تصدیق کند ، نه اینکه آن را انکار کند. 22 سال حرفه ، این اولین بار است که Son Ye Jin به طور علنی داستان عشق خود را فاش می کند. بنابراین ، دیسپچ چقدر برای تجارت نمایشی کره قدرتمند است.

شواهد زیادی وجود دارد که هیون بین پدر و مادر پسر یه جین را برای مدت طولانی آزاد کرده است ، طرفداران منتظر عروسی هستند 3

22 سال شغل ، این اولین بار است که Son Y Jin به طور علنی داستان عشق خود را فاش می کند. عکس: اینترنت

در حال حاضر ، طرفداران این لیست A بسیار هیجان زده هستند و از بت های خود حمایت می کنند. بیشتر طرفداران امسال از هر دو ازدواج زودهنگام حمایت می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *