هو نگوک ها پس از واکنشی عجیب با حقیقت رابطه اش با مادر شوهرش روبرو شد

هو نگوک ها پس از واکنشی عجیب با حقیقت رابطه اش با مادر شوهرش روبرو شد

[ad_1]

چندی پیش ، هو نگوک ها عکس شادی با کیم لی و سه فرزندش به اشتراک گذاشت. علاوه بر این ، “ملکه سرگرمی” نیز برای اولین بار مستقیماً عشق خود را به مادرشوهرش ابراز کرد و شایعات اختلاف را از بین برد. این خواننده اعتماد کرد: “من پدربزرگ و مادربزرگم را برای همیشه دوست دارم و هنوز هم نتوانسته ام هر روز به ویتنام برگردم و با ما ملاقات کنم.”

هو نگوک ها و رابطه واقعی او با مادرشوهرش بعد از حدس و گمانهای زیاد 1

هو نگوک ها در شادترین روزها با کیم لی و فرزندانش زندگی می کند. عکس اینترنتی

فقط یک گذر مختصر کافی است تا ببینید هوگوک ها و مادرشوهرش هنوز هم در مقابل شایعات یکدیگر را بسیار دوست دارند. علاوه بر این ، دوست کیم لی دلیل زایمان او را برای مدتی توضیح داد ، اما مادرشوهرش هنوز برای دیدار با نوه اش به ویتنام برنگشته است. این به این دلیل است که بیماری همه گیر استرس را متوقف نکرده است ، بنابراین والدین ها هو نمی توانند به فرزندان خود بازگردند. اگرچه او نمی تواند برگردد ، اما هر روز عروس های هو نگوک ها هنوز با دو فرزند کوچک با عروسشان تماس می گیرند و با آنها صحبت می کنند.

>> همچنین مشاهده کنید: نه با ترفند ، هان تای تو جعلی همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ را برای صدها میلیون فریب داد

هو نگوک ها و رابطه واقعی او با مادرشوهرش بعد از حدس و گمانهای زیاد 2

هو نگوک ها به مادرشوهرش نزدیک است. عکس اینترنتی

پیش از این ، هنگامی که هو نگوک ها باردار بود ، مادر کیم لی قول داد که هنگام زایمان خود بازگردد. با این حال ، تاکنون پس از 2 ماه آواز خواندن “لطفا ببخش” به عنوان مادر ، مادر شوهر هنوز برنگشته است. این یک بار باعث شد کاربران شبکه به این باور برسند که هو نگوک ها عاشق مادرشوهرش نیست. نه تنها این ، وقتی مادر هو نگوک ها یک سری از لحظات پس از تولد خود را به اشتراک گذاشت ، او همچنین نام مادر کیم لی را در پست خود ذکر کرد. با این حال ، مادر شوهر هو نگوک ها به جای پاسخ دادن مانند سایر پست ها ، “بدون صدا روشن شد” ، زیرا در گذشته تعامل سختی داشت ، بی پاسخ بود.

هو نگوک ها و رابطه واقعی او با مادرشوهرش بعد از حدس و گمانهای زیاد 3

خانواده هو نگوک ها و خانواده کیم لی مرتباً با هم ملاقات می کردند. عکس اینترنتی

هو نگوک ها از زمان بیرون رفتن با کیم لی در انظار عمومی مورد حمایت خانواده های دو طرف قرار گرفته است. این خواننده اغلب برای دیدار با خانواده دوست پسرش به کیم لی می پیوندد. نه تنها این ، روابط خانوادگی متقابل نیز بسیار نزدیک به یکدیگر است. مادر هو نگوک ها و مادر کیم لی اغلب هنگام ملاقات یا از طریق رسانه های اجتماعی با یکدیگر صحبت و اعتماد می کنند.

>> همچنین مشاهده کنید: شاگرد Binz ، R. Tee ، با اعتراف به اشتباه قرار گرفتن در معرض دوست دختر سابقش كوانگ های

هو نگوک ها در شادترین روزهای زندگی خود زندگی می کند. وی با داشتن همسری که او را دوست دارد مادر سه فرزند است و مورد علاقه خانواده و مردم است. از این گذشته ، عشق قدیمی Kuong Do یک سعادت کامل و واقعی بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *