هویت آشنا می شود

هویت آشنا می شود

[ad_1]

به تازگی ، هنرمند Thanh Thanh Hien لحظه ای عالی را با یک شخص خاص با خط وضعیت به اشتراک گذاشته است: “3 زن برای یکدیگر و برای خود شادی …”.

Thanh Thanh Hien به صراحت در افراد جدید شادی می یابد: هویت قدمت 1 است

Thanh Thanh Hien با دو دوست در یک موقعیت مشابه لذت می برد. عکس اینترنتی

پس از طلاق از Che Phong ، Thanh Thanh Hien با دوستان هم روح خود در موقعیتی مشابه MC Thao Van و هنرمند Dinh Tra My شادی تازه ای پیدا کرد. به هر حال ، این هنرمند زن فهمید که شادی دور نیست ، بلکه توسط خود او ایجاد شده است ، در زنانی که در همان وضعیت هستند.

Thanh Thanh Hien آشکارا شادی را در تازه واردان می یابد: به نظر می رسد هویت قدمت 2 است

هنرمند Thanh Thanh Hien مشغول پروژه های Tet است. عکس اینترنتی

Thanh Thanh Hien ، MC Thao Van و بازیگر ترا Mi هم مادران مجرد و آزاد هستند و می توانند آزادانه زندگی کنند. آنها بیش از هر کس یکدیگر را درک می کنند و برای یکدیگر شادی ایجاد می کنند.

Thanh Thanh Hien ، یک هنرمند زن با استعداد در صنعت سرگرمی ویتنام. زیبا ، با استعداد ، اما داستان عاشقانه او کاملاً بدبخت است. پیش از این ، هنرمند Thanh Thanh Hien ازدواج ناقصی را تجربه کرده بود و دارای دو دختر بود.

پس از طلاق ، Thanh Thanh Hien با دو دختر زندگی کرد. قلب سنگی Thanh Thanh Hien با ملاقات Che Phong پسر خواننده Che Lin ناگهان دچار هرج و مرج شد.

Thanh Thanh Hien آشکارا در افراد جدید شادی می یابد: هویت یک آشنایی است 3

Thanh Thanh Hien پس از 5 سال زندگی مشترک از چه فونگ جدا شد. عکس اینترنتی

چه فونگ و چه تان Thanh هاین قبل از تصمیم به بازگشت به خانه ، جدایی را تجربه کردند. عروسی هنرمند Thanh Thanh Hien و پسر خواننده Che Linh با برکت همکاران و مردم برگزار شد.

پس از بیش از 5 سال دست در دست داشتن ، ناگهان در یک روز خوب ، هنرمند مصاحبه شده Thanh Thanh Hien اعتراف کرد که با Che Phong مشکل دارد. چند ماه بعد ، او تصمیم گرفت پسرش چه لین را در ملا public عام طلاق دهد.

دو بار قطع رابطه زناشویی نمی تواند زنی قدرتمند مانند Thanh Thanh Hien را سقوط دهد. این هنرمند به سرعت روحیه خود را پیدا کرد و به کار خود بازگشت. تان تن هاین به جای اینکه آرام بنشیند و غم بخورد ، در هنر شادی می یابد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *