هونگ نونگ ارتباط واقعی بین فرزندانش و یک دوست پسر خارجی را فاش کرد

هونگ نونگ ارتباط واقعی بین فرزندانش و یک دوست پسر خارجی را فاش کرد

[ad_1]

پس از بارها به اشتراک گذاری عکس های یک دوست پسر جدید در خارج از کشور ، در آغاز سال جدید Hong Nung همچنین سال جدید را با دوست پسر و فرزندانش جشن گرفت. او و دو فرزندش و دوست خارجی اش به بسیاری از نقاط کشور مانند Ha Long و Sa Pa سفر کرده بودند.

هونگ نونگ ارتباط واقعی بین فرزندان خود و دوست پسر خارجی را نشان می دهد 1

هونگ نونگ عکسی از یک دوست پسر صمیمی را با فرزندانش به اشتراک می گذارد.

چندی پیش ، هونگ نونگ در صفحه شخصی خود عکسهایی از فرزندانش را با دوست پسرش از خارج از کشور به اشتراک گذاشت که باعث تعجب بسیاری از مردم شد.

“از سلامتی خود محافظت کنید ، برای غلبه بر مشکلات ، آرامش خاطر داشته باشید ، از خانواده و عزیزان خود شریک شوید و حمایت کنید. من می خواهم کاری انجام دهم که مرا تحریک کند و زندگی را معنی دار کند … آرزوی خانواده بونگ – میگو – تپ است ، برای خانواده ها و دوستان از هر جهت آرزو می کنم “هونگ نونگ در سال جدید در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت.

هونگ نونگ ارتباط واقعی بین فرزندان خود و دوست پسر خارجی را نشان می دهد 2

والدین و فرزندان هم در سفر سال نو. عکس توسط FBNV

این زمان نادر است که یک زن جوان غواص مردی را که دوست دارد در صفحه شخصی خود پست می کند. پیش از این ، هنگام انتشار آلبوم “کودکی من” ، یک دوست پسر خارجی نیز برای حمایت از او آمد ، اما خواننده حاضر به افشای داستان عاشقانه شخصی خود نشد. “اگر می خواستم آن را پنهان کنم ، شما را دعوت نمی کنم. اما اکنون زمان عمومی شدن یا اعلام چیزی نیست. او همراه من است. “، هونگ نونگ را به اشتراک بگذارید.

هونگ نونگ ارتباط واقعی بین فرزندان خود و دوست پسر خارجی را فاش می کند 3

هونگ نونگ ارتباط واقعی بین فرزندان خود و دوست پسر خارجی را فاش می کند 4

دوست پسر هونگ نونگ اغلب با دو فرزند تام و ته مسافرت می کند. عکس توسط FBNV

تصویر مشترک نشان می دهد که دو نوزاد تام و تپ با دوست پسر جدید مادرشان رابطه بسیار نزدیک دارند. پیش از این ، در ماه مه سال 2020 ، هنگامی که والدین و فرزندان برای ترجمه Covid-19 در ایالات متحده گرفتار شدند ، “خواهر بونگ” با هیجان عکس هایی از لحظات آرامش را با کودکانش در استخر بازی کرد. استخر شنای مجلل در فضای باز با این مرد.

هونگ نونگ ارتباط واقعی بین فرزندان و یک دوست پسر خارجی را نشان می دهد 5

هونگ نونگ همچنین در مورد روابط دوست و فرزندانش فاش کرد: “او بسیار به میگو و تپ نزدیک است. او به آنها اسب دوانی ، اسکی و بسیاری از بازیهای دیگر را می آموزد. برعکس ، آنها هر دو بسیار اعتماد به نفس دارند ، بنابراین چیزهای زیادی را با او به اشتراک می گذارند. البته آنها همچنین به آنها نزدیک هستند. از دوستان دیگر مادرم آنها آنها را دوست دارند. زیرا من به آنها راحتی ، آزادی ، … اما قضاوت خودم را نمی دهم. “

هونگ نونگ ارتباط واقعی بین فرزندان و دوست پسرش را در خارج نشان می دهد 6

اگرچه او از شوهرش کوین گیلمور طلاق گرفته بود ، اما در دیدار با پدر بسیار راحت بود. پدرت خیلی دوستت دارد. به دلیل ترجمه ، این دو کودک قادر به ملاقات با پدر خود نیستند اما در یک رابطه هستند. “ درجه سانتیگرادسهم هونگ نونگ به دلیل سبک ظریف تدریسش تعارف زیادی کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *