هونگ جیانگ برنده جایزه محبوب ترین هنرمند شد ، علی رغم داشتن یک گروه آنتی فانی متشکل از 140،000 نفر “نفرت”

هونگ جیانگ برنده جایزه محبوب ترین هنرمند شد ، علی رغم داشتن یک گروه آنتی فانی متشکل از 140،000 نفر “نفرت”

[ad_1]

هونگ جیانگ خواننده ای است که از مسابقات بت ویتنام مشهور شد. او سپس جرأت کرد که در زمینه مدلینگ ، MC فعالیت کند و بعداً عنوان Miss Transgender Organization را در تایلند به دست آورد. با این حال ، سال 2020 برای هونگ جیانگ سالی کاملاً نامرتب است که صحبت از رسوایی های مربوط به اخلاق ، تصویر ، و .. می شود.

هونگ جیانگ ، علی رغم داشتن یک گروه آنتی فانی متشکل از 140،000 نفر که

اخیراً ، وقتی هونگ گیانگ عکسی از دریافت جایزه محبوب ترین مجری زن ، هنگام پخش مراسم اعطای جوایز ، منتشر کرد ، جامعه آنلاین بسیار متعجب شد. عکس: FBNV

وی احساسات خود را درباره دریافت این جایزه بیان کرد: “او 2 سال متوالی جایزه ZMA محبوب ترین هنرمند زن را از آن خود کرد ، اما احساسات او بسیار متفاوت است ، امسال شاید این جایزه توسط Fercon ساخته شده باشد. برای Giang سرگرم کننده است ، اما Giang فکر نمی کند من امسال موسیقی زیادی کار کرده ام. به نظر می رسد گیانگ این جام را برای جامعه طرفداران خود دریافت می کند تا یادآوری کند که سال آینده بیشتر تلاش کند تا فرکن عزیز را ناامید نکند. از عشق طرفداران و مخاطبان همیشه بخاطر Huong Giang متشکرم.

آنچه جامعه آنلاین را شگفت زده کرد جایزه ای نبود که به دست آورد ، بلکه پست جنجالی با تشکر بود. بسیاری از مردم معتقدند که هونگ جیانگ برای این جایزه مناسب نیست ، در حالی که در سال گذشته خواننده با بسیاری از چیزهای کثیف اتفاق افتاد ، که دریافت این جایزه را دشوار می کرد.

نه تنها این ، هونگ گیانگ در سال 2020 فقط یک محصول را ذکر می کند ، او خود اعتراف می کند: “گیانگ فکر می کند من امسال فعالیت های موسیقی زیادی نداشته ام.” بنابراین ، اینکه هونگ جیانگ این جایزه را از آن خود کند شایسته نیست ، بنابراین با دستاوردهای بیشتر ، محصول و تصویر مثبت به خواننده منتقل می شود.

هونگ جیانگ ، علی رغم داشتن یک گروه آنتی فانی متشکل از 140،000 نفر که

همچنین یک نظر وجود دارد که یک هنرمند با بیش از 140 هزار گروه ضد هوادار جایزه محبوب ترین هنرمند زن را دریافت می کند. عکسهای صفحه

با این حال ، یک نظر نیز وجود دارد که Huong Giang ، اگرچه او به محصولی به نام Gift Anh Cho Co In در سال 2020 اشاره می کند ، اما این یک MV موفق است ، با دیدگاه های عالی و ویروسی گسترده. بنابراین شاید برگزارکنندگان تصمیم گرفته اند که وقتی اختلال بین هونگ جیانگ و آنتی فان به پایان نرسیده است ، این تصمیم را با دقت انجام دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *