هوای سرد همچنان تشدید می شود ، مونسون در شمال شرقی در سطح 9 بود

هوای سرد همچنان تشدید می شود ، مونسون در شمال شرقی در سطح 9 بود

[ad_1]

با توجه به وضعیت هواشناسی در استان کوهستانی شمال ، امروز در بسیاری از مناطق یخبندان و یخبندان در حال رخ دادن است. همانطور که در منطقه اوج مائو سون (لانگ پسر) ، دما به -3.4 درجه ، Sa Pa (لائو کای) تا 0.3 درجه ، Pha Din (Dien Bien) تنها 0.8 درجه ، بالای گذرگاه Khau است دمای Pha (ین بای) تا 0 درجه کاهش یافته است.

هوای سرد همچنان تشدید می شود ، مونسون در شمال شرقی در سطح 9 1 است

بالای گردنه Pha Din سفید منجمد به نظر می رسد (عکس VNA)

از فردا عصر 10 ژانویه ، این قسمت هوای سرد استان های شمالی را در بر خواهد گرفت که در نتیجه آن دما به طور عمیق کاهش می یابد. هوای سرد با یک موسمی شمال شرقی همراه است که پیش بینی می شود در قاره به شمال و در قسمت مرکزی به 3-4 درجه افزایش یابد. خلیج Tonkin دارای وزش باد شدید تا سطح 6-7 ، سطح 8-9 و دریاهای شدید است.

پیش بینی برای امشب و فردا ، استانهای شمالی و از ها تین تا هانهووا مکانهایی با باران سیل آسا ، باران سیل آسا ، کمترین دما 7-10 درجه ، مناطق کوهستانی 4-7 درجه ، آلپ وجود دارد مکانهایی بالاتر از آستانه 0 درجه وجود دارد ، احتمال برف ، برف ، یخ …

هوای سرد همچنان تشدید می شود ، موسمی شمال شرقی در سطح 9 2 است

گردشگران برای ورود به سیستم متوقف می شوند

در مورد استانهای Ha Tin تا Tua Tien Hue ، دما از 9-12 درجه تغییر می کند. هوای سرد در استانهای Da Nang تا Quang Ngai با کمترین دما 15-17 درجه خواهد بود. کوههای مرکزی در شب و صبح زود سرد و ویتنام جنوبی و جنوبی در شب و صبح زود سرد هستند.

با توجه به توسعه پیچیده وضعیت هوای سرد ، استان های کوهستانی باید بر مدیریت فعال مانند تهیه غذا ، حفظ گرما و بستن انبار گاو تمرکز کنند. مدارس باید به طور فعال دانش آموزان را گرم کنند و همچنین برای جلوگیری از سرما برنامه ریزی به موقع برای خارج از مدرسه داشته باشند …

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *