هوای سرد شدید کل شمال را پوشانده است

هوای سرد شدید کل شمال را پوشانده است

[ad_1]

فردا (17 ژانویه) در استانهای شمالی و شمالی مرکزی سرد خواهد شد ، آسیب خسارت وارد می شود. به طور خاص ، کانون آسیب رسان در Cao Bang ، Bac Kan ، Lang Son ، Ha Giang ، Lao Cai با کمترین دما 8-11 درجه ، مناطق کوهستانی 4-7 درجه ، مناطق مرتفع با مکان های زیر 0 درجه و احتمال یخبندان ، برف یا باران.

پیش بینی آب و هوا برای امشب ، 16 تا 17 ژانویه: هوای سرد شدید کل شمال 1 را پوشش می دهد

برای استانهای Quang Tri تا Quang Ngai ، هوای سرد با کمترین دما 14-18 درجه است. از فردا عصر استان های ساحل جنوبی جنوبی ، منطقه کوه مرکزی در شب و صبح سرد خواهد بود. شب هوا سرد است و صبح زود.

منطقه هانوی

امشب و فردا صبح (17 ژانویه) کمی باران و باران می بارد. فردا هوا بسیار سرد خواهد شد ، بعضی از مکانها مضر هستند ، کمترین دما 8-11 درجه است. از 18 ژانویه شب و صبح بسیار سرد بود ، در یک روز آفتابی.

شمال غربی

باران ابری ، پراکنده و کمی باران. درمان. فردا سرد است ، سرد است. دما از 10-17 درجه متغیر است.

شمال شرقی

ابری ، شب و صبح با کمی باران و باران. وزش باد شمال شرقی در سطح 2-3 است ، از نزدیک به صبح به تدریج به سطح 3-4 افزایش می یابد ، مناطق ساحلی در سطح 5 قرار دارند. سرد است ، در بعضی از نقاط بسیار سرد است. از فردا سرد است ، به سرما آسیب می رساند. دما از 5-14 درجه متغیر است.

Thanh Hoa – Thua Thien Hue

در چند مکان شب ابری و بارانی. از فردا صبح باران می بارد ، جایی با باران متوسط ​​و رعد و برق. دارو؛ فردا وزش باد شمال به شمال غربی درجه 4 ، مناطق ساحلی درجه 5 است. هوا سرد است ، فردا بسیار سرد خواهد شد. دما بین 12-21 درجه است.

دا ننگ به بن طوان

در شمال هوا ابری است ، بعضی جاها شب بارانی است ، در بعضی جاها روز بارانی است. در جنوب در بعضی نقاط رگبار و رعدوبرق وجود دارد. وزش باد شمال شرقی در سطح 2-3 است ، وزش باد در بعد از ظهر به تدریج به سطح 3-4 افزایش می یابد ، مناطق ساحلی کلاس 5 است. شمال سبک و شب سرد است. دما از 15-28 درجه متغیر است.

کوه ها

شب ابری ، بارانی ، روز آفتابی. سطح شمال شرقی وزش باد 2-3. یخبندان شب و صبح. دما بین 12-28 درجه است.

جنوب

شبهای ابری ، بارانی ، روز آفتابی. سطح شمال شرقی وزش باد 2-3. صبح زود و شب هوا سرد بود. دما از 18-31 درجه متغیر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *